Kroužky
Vložil(a): ROMA-Z, 23. 10. 2019 12.44
Děti posíláme do kroužku běžně a co vy? Máte nějakou aktivitu, "kroužek" kde máte čas jen pro sebe a odreagujete se? Já chodím každý týden tančit.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 9. 11. 2019, 17.30
nemam kde a kedy, nemam mi kto strazit deti. uz som si aj v spalni urobila cviciaci kutik, rozlozila karimatku aby tam nikto nic ine nedal, a aj tak sa z toho stalo miesto na susenie pradla.
Já chodím každý týden cvičit, na to se vzdycky opravdu tesím az si odpocinu a pak mame s holkama jednou mesicne Babinec, kdy vecer vypadnem do restaurace na veceri, poklabosime, odreagujeme, schazi se nas tak kolem 10 a je to super To že chodím s dcerou na kroužky pro rodice s detmi, to nepocítám, to pro me není to prave odreagování
patricia077, 3. 11. 2019, 19.31
Babinec má tchýně každý první čtvrtek v měsíci ale u ní je to trefne slovo jelikož tam jsou i osmdesátileté
WeruskaSK, 9. 11. 2019, 17.31
a aka je napln babinca? inspiruj ze co tam robite a ako ste sa vlastne takto dali dokopy v takom super zlozeni
patricia077, 9. 11. 2019, 20.39
U tchýně je náplň pokec a něco sladkého
Fuga, 31. 10. 2019, 5.45
já se momentálně odreagovávám v práci na čtvrtinový úvazek, po skoro 8mi letech doma je to relax
Ketris, 29. 10. 2019, 21.13
Chodime jen do krouzku pro maminky s detma..
Katka, 27. 10. 2019, 12.13
My necháváme na dětech jestli chtějí nebo nechtějí kroužky ? Dcera má letos jen skaut a syn zatím žádný kroužek nechce.
petralak, 24. 10. 2019, 23.12
Momentálně mám směšně placené zaměstnání, kde jsem tak 13h a 11h pohotovost, takže jsem moc ráda, když stihnu uklidit, uvařit, nakoupit, navštívit tátu, poklidit chatu a okolí a ještě se občas i vyspat takže na kroužky není moc peněz ani času
petralak, 27. 10. 2019, 19.19
Chce to ještě chvíli čas
LucieS, 26. 10. 2019, 11.33
A co děláš?
petralak, 27. 10. 2019, 19.18
Mateřská dovolená ? ale malá odpoledne odmítá spát, takže čas pro sebe 0-0 nic a na hlídání není kdo jiný... ale co, kroužky jsem měla pro sebe min. minulých 15let, tak teď pár let nic a pak zase něco bude ?
patricia077, 3. 11. 2019, 19.33
Taky mne ta mateřská napadla já tomu dovolená teda neříkala ale bude hůř po nástupu do zaměstnání vím o čem mluvím kolotoč hadr
petralak, 3. 11. 2019, 22.35
Jasný příštích min. 15 let si nic plánovat nebudu
Lenourecek, 24. 10. 2019, 23.00
Zatím chodím na kroužky společně s dětmi