Kýčovité tetování

zobrazeno 1754×

Vložil(a): JorckCherry, 13. 5. 2017 16.45

Zdravím dělám anketku na Kýčovité Tetování a moc bych uvítal vaše názory na Tetovaní ve fotogalerii. Děkuji JorckCherry

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

baru86

baru86, 17. 5. 2017, 18.22

Nic pro mne, barevná tetování mi vždycky připomínají obrázky ze žvýkaček

vendy.z, 15. 5. 2017, 9.32

Na to já nejsem, ani obyčejné tetování...

Fuga

Fuga, 15. 5. 2017, 8.20

přijde mi to už trochu moc, ale já nemám ráda tetování všeobecně

vivianr, 15. 5. 2017, 7.36

Tohle je hrůza. Ještě bych brala něco decentního. Na chlapech i něco většího Sama bych do toho asi nešla. S jehlami nekamarádím.

louskacek2, 15. 5. 2017, 7.29

Me se tetování vkusný trosku asi libi ale nikdy bych si nedala. Tohle je pro me kyc ten bych nedala

JorckCherry

JorckCherry, 14. 5. 2017, 22.07

Zde zasílám ješte jiné kýčovité tetování děkuji za názory

Žofinka

Žofinka, 14. 5. 2017, 20.35

já nesnáším jakékoliv tetování, takže můj názor, zda jde o kýč či ne není věrohodné, nelíbí se mi nic

rodinka

rodinka, 14. 5. 2017, 20.02

Je pekne udelane a kdyz to ten clovek chce,tak at si to necha vytetovat.Je to jeho telo

Mygara

Mygara, 14. 5. 2017, 20.01

já jsem proti tetování obecně, je hnusné a představte si po letech 80letého dědka s tímto na ruce, směšné

snany, 14. 5. 2017, 13.33

Každý ať si se svým tělem dělá co chce. Co je pro jednoho kýč pro druhého umění.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů