Kýčovité tetování
Vložil(a): JorckCherry, 13. 5. 2017 16.45
Zdravím dělám anketku na Kýčovité Tetování a moc bych uvítal vaše názory na Tetovaní ve fotogalerii. Děkuji JorckCherry
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
baru86, 17. 5. 2017, 18.22
Nic pro mne, barevná tetování mi vždycky připomínají obrázky ze žvýkaček
Fuga, 15. 5. 2017, 8.20
přijde mi to už trochu moc, ale já nemám ráda tetování všeobecně
louskacek2, 15. 5. 2017, 7.29
Me se tetování vkusný trosku asi libi ale nikdy bych si nedala. Tohle je pro me kyc ten bych nedala
JorckCherry, 14. 5. 2017, 22.07
Žofinka, 14. 5. 2017, 20.35
já nesnáším jakékoliv tetování, takže můj názor, zda jde o kýč či ne není věrohodné, nelíbí se mi nic
rodinka, 14. 5. 2017, 20.02
Je pekne udelane a kdyz to ten clovek chce,tak at si to necha vytetovat.Je to jeho telo
Mygara, 14. 5. 2017, 20.01
já jsem proti tetování obecně, je hnusné a představte si po letech 80letého dědka s tímto na ruce, směšné