Lahve na přípravky vyrobené doma
Vložil(a): Adrianita, 13. 12. 2016 15.05
Maminky, chci si zkusit udělat svůj přípravek na mytí nádobí. Včera jsem sháněla v drogerii a dalších obchůdcích nějaké prázdné lahve na prostředky, nesehnala jsem. Tak mě napadlo, pokud taky vyrábíte nějaké prostředky doma, kde kupujete lahve nebo do čeho to lijete? Klidně i do PET lahve od pití? A co v případě pracího prášku/gelu vyrobeného doma, toho už může být třeba i 5 l, v tomhle případě mě napadla lahev od destilky, nevím ale..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 4. 2017, 6.38
5 l bych dala do kbelíku, máme třeba od barvy a jinak bych raději volila obaly od originálních výrobků, aby nedošlo k omylu
Fuga, 14. 12. 2016, 5.57
já používám nádoby od originálních prostřědků a gel na praní skladuji v kbelíku s víkem
k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 22.49
Já s schovávám láhve od těch výrobků a petka by také šla jen si to popiste ?
Adrianita, 13. 12. 2016, 21.39
Tak to máte fajn, u nás bohužel ne.
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.46
To máme také, akorát tam nikdo nechodí
L.janicka.l, 13. 12. 2016, 20.09
Na uskladneni staci petka, na pouziti se to snadno preleje do male flasky. Hlavni je oznaceni flasky
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.47
Přesně, já teď marně dumala nad jednou lahvičkou co tam sakra je
L.janicka.l, 14. 12. 2016, 22.31
To se mi taky obcas stane
Adrianita, 13. 12. 2016, 19.13
Jar zkusím podle návodu tady na webu. A návod na přípravek mám od maminky Lenči Peškové,tak kopíruju 1000 gramů prací sody,100 gramů jádrového,lze přidat trochu žlučového.
jitkamety, 13. 12. 2016, 17.00
Ja je delam do prazdnych lahvi od prostredku,vzdy si zamluvim od mamky a nebo praci gel davam do 4l lahve od stavy