Lávová lampa
Vložil(a): Zdeňka S., 6. 11. 2016 15.36
Máte někdo doma lávovou lampu? Já jsem si ji koupila předloni k Vánocům, ( tu oranžovou) Moc se mi líbí jak se ty bubliny přeměňují, je to hezký relax :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 21. 4. 2017, 19.55
je to pěkné, ale ve mně to vyvolává pocit, že jsem u Vietnamců
Fuga, 26. 1. 2017, 10.32
mě to tedy nezaujalo,
nikihiphop, 10. 11. 2016, 14.17
Měla jsem od ikei, par minut a už byla horká na dotyk, bala jsem se, nakonec přestala fungovat úplně, a šla do koše
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.45
Mě se to vždycky líbilo, ale nikdy jsem si to nekoupila
jitkamety, 7. 11. 2016, 7.24
mám fialovo oranzovou a strasne rada ji pozoruju
rodinka, 6. 11. 2016, 22.30
Taky mame doma,nekdy si ji pustim minule byl u nas malej od sestrenky a ten to tak hltal koukal na to tak aspon pul hodiny a mi na nho (ma dva roky a je to neposeda )
rodinka, 6. 11. 2016, 22.36
Jo to mate pravdu,driv to nevidel,to by u toho tak dlouho nebyl
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.45
Že bych to synovi koupila na zabavení?