Lávová lampa

zobrazeno 12809×

Vložil(a): Zdeňka S., 6. 11. 2016 15.36

Máte někdo doma lávovou lampu? Já jsem si ji koupila předloni k Vánocům, ( tu oranžovou) Moc se mi líbí jak se ty bubliny přeměňují, je to hezký relax :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Letissie, 17. 9. 2022, 19.00

Taky jsem dětem do pokoje pořídila barevné osvětlení, ale větší stojací lampu, co má blueroad. Jako benefit beru, že se dá ovládat ovladačem a mají i lampy, co se dají ovládat pomocí aplikace.

Bar.Ca., 27. 8. 2019, 18.51

mám, ale už dlouho jsem ji vůbec nezapnula...

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 19.55

je to pěkné, ale ve mně to vyvolává pocit, že jsem u Vietnamců

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 10.32

mě to tedy nezaujalo,

nikihiphop

nikihiphop, 10. 11. 2016, 14.17

Měla jsem od ikei, par minut a už byla horká na dotyk, bala jsem se, nakonec přestala fungovat úplně, a šla do koše

Zdeňka S., 10. 11. 2016, 14.45

Tak to se nedivím

Leňulka, 7. 11. 2016, 22.05

Máme červenou je to opravdu relax

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.45

Mě se to vždycky líbilo, ale nikdy jsem si to nekoupila

Zdeňka S., 7. 11. 2016, 9.06

Mi taky tak jsem si ji pořídila sama na Vánoce

jitkamety

jitkamety, 7. 11. 2016, 7.24

mám fialovo oranzovou a strasne rada ji pozoruju

Zdeňka S., 7. 11. 2016, 9.07

Ty dvoubarevné jsou taky nádherné, já mám jen jednobarevnou ale i tak je krásná

rodinka

rodinka, 6. 11. 2016, 22.30

Taky mame doma,nekdy si ji pustim minule byl u nas malej od sestrenky a ten to tak hltal koukal na to tak aspon pul hodiny a mi na nho (ma dva roky a je to neposeda )

Zdeňka S., 6. 11. 2016, 22.32

Právě dětem se to moc líbí, zvlášť když to vidí poprvé,

rodinka

rodinka, 6. 11. 2016, 22.36

Jo to mate pravdu,driv to nevidel,to by u toho tak dlouho nebyl

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.45

Že bych to synovi koupila na zabavení?

Zdeňka S., 7. 11. 2016, 9.05

Hlavně pozor na rozbití

Leňulka, 7. 11. 2016, 22.06

Nevím teda co vydrží, ale dcera už jí 2x svalila a v pohodě, nerozbila se. Nemám jí teda nikde na stolku nebo tak ale normálně na zemi

Zlata1, 6. 11. 2016, 21.16

My taky máme doma. Je super takové uklidňující. Nikdy dopředu nevíte jak velké budou bubliny, jednou velké pak zase malé.....

Zdeňka S., 6. 11. 2016, 21.24

Přesně tak, dcera na mě vždycky volá, dívej veliká,...

Zlata1, 6. 11. 2016, 21.32

Mým dětem se to taky moc líbí

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů