Let v balónu
Vložil(a): snany, 3. 7. 2016 20.55
Strašně moc mě láká proletět se v balónu, musí to být naprostá paráda. V létě často nad námi létají a já si vždy říkám: " holka musíš našetřit a uskutečnit si sen", jenž zatím vždy byly důležitější jiné věci. Letěla některá z vás v balónu, popíšete mi vaše zážitky?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 5. 12. 2017, 7.48
já neletěla, ale dostala to moje tchyně (přes 80 let) a byla nadšená a vůbec se nebála
Fuga, 9. 12. 2016, 12.29
závidím vám vaši odvahu. mně přijde balón moc neovladatelný. ale taťka to měl k padesátinám a pochvaloval si to
Zuzka Čtvrtečková, 7. 7. 2016, 12.01
Strašlivě po tom toužím! Ještě u nás, ten pohled na město, to musí být nádhera
Jana82, 4. 7. 2016, 12.05
Já se bojím výšek, tak to by mě úplně dorazilo.
k.o.r.i.n.e.k, 4. 7. 2016, 11.00
Já letěla jen za lodí v Tunisku a bylo to také super
jitkamety, 4. 7. 2016, 10.43
Já jsem ještě neletěla ale chtěla bych to zkusit až bude dcera starší