léto - čas zmrzlin a nanuků
Vložil(a): patricia077, 4. 8. 2017 9.10
Vím, že nanuky ani kupované zmrzliny nejsou zdravé, dcera měla svoji první někdy až ve dvou letech, do té doby jsme kupovali jen kornoutky třeba ty balené...u syna už je to horší, kornoutek dostane pokaždé, když máme zmrzlinu my a ochutnal už i domácí jahodovou dřeň, kde je teda taky cukr..dceři jsem teď dlouze vybírala, co koupit Prima zmrzlina, Mrož nebo Kuba, všude píší pravé ovoce, pravá smetana pravý tvaroh ale pak jsem se podívala na D-test všech těchto zmrzlin a nanuků a víte jak...co kupujete dětem vy? Pokud teda vůbec kupujete nanuky či zmrzliny...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 1. 9. 2017, 10.00
jj a někdy se nestačí divit
patricia077, 30. 8. 2017, 17.55
jj ta je výborná
Zdenulkaa, 11. 8. 2017, 21.21
Nanuky jen Misu. A v lete dostava klasicky tocenou nebo kopeckovou. Dyt to neni kazdy den po cely rok
patricia077, 12. 8. 2017, 15.13
však jo .-)
Žofinka, 10. 8. 2017, 15.44
já kupuji všechno možné, zkrátka když mám chuť tak balené i do kornoutku
patricia077, 10. 8. 2017, 18.41
Mygara, 10. 8. 2017, 8.34
kupuji klasické balené anebo ve vaničce, na domácí se málokdy vzmůžu
patricia077, 10. 8. 2017, 9.23
patricia077, 8. 8. 2017, 12.24
tam jsou dobré a ceny přijatelné tj fakt
patricia077, 7. 8. 2017, 11.55
jasňačka
Fuga, 7. 8. 2017, 11.06
kupuji, co se namane, jen ne ty vodové
patricia077, 7. 8. 2017, 11.14