Londýn

zobrazeno 873×

Vložil(a): Minnie, 4. 6. 2017 20.30

Tak jsem po dlouhé době koukala na zprávy a chtělo se mi brečet. Tam co byl v noci ten útok, přesně tam jsme minulé léto byli. Přesně po tom chodníku jsme šli. Je mi z toho špatně co se děje :-( jeden terorista bydlel 10 minut autobusem od švagrové. Chtěli jsme tam jet opět na podzim nebo na Silvestra ale asi nepojedem už máme strach. Teď už je snad bezpečněji v Egyptě než v Evropě :(

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.31

To je fakt hrozné, nenávidím to.

Žofinka

Žofinka, 6. 6. 2017, 20.00

je to šílené, ale obdivuji tu rychlost zásahu bezpečnostních složek, že do 8 min je zneškodnili od nahlášení útoku

Minnie, 6. 6. 2017, 20.14

Ano, to bylo úžasné. Je vidět že jsou skvěle sehraní.

Fuga

Fuga, 6. 6. 2017, 6.24

jsem ráda, že malá země jako ČR tyto pošuky netáhne

Kama, 5. 6. 2017, 19.55

Moje sestra zrovna v Londýně je,a těsně před útokem byla na místě toho útoku. Takže další stres navíc

Aliisha

Aliisha, 5. 6. 2017, 20.15

Tak hlavně že je v pořádku

Kama, 5. 6. 2017, 20.18

Zatím ano,ale příště být nemusí

Minnie, 5. 6. 2017, 21.28

Uff to je hrůza... Hlavně že je v pořádku! Švagr jezdí do práce denně metrem hodinu tam hodinu zpět, bojíme se pořád.

Kama, 5. 6. 2017, 21.31

No to se vám nedivím.

Jana82

Jana82, 5. 6. 2017, 18.28

Je to šílený, co se všude děje, člověk, aby se bál někam cestovat.

jitkamety

jitkamety, 5. 6. 2017, 16.15

Je to smutne ale co uz no...jeste je stesti ze ten utok nezastihl vas minuly rok

Janna, 5. 6. 2017, 14.47

Je to hrozný, co se děje. A to si myslím, že je teprve začátek, že bude hůř..

Jarka mmm, 5. 6. 2017, 12.54

Takhle byste ale nemohla nikam...

Mygara

Mygara, 5. 6. 2017, 10.55

terorismus patří k době a nikdy nevíte komu rupte a hlavně kde v hlavě

Minnie, 5. 6. 2017, 11.16

Tj taky pravda vždyť už i u nás v restauraci útočník pobodal lidi a ani nebyl muslim

baru86

baru86, 5. 6. 2017, 9.08

Je to hodně špatné, co se děje, ale bohužel tím, že se o tom stále mluví, se to podporuje...teroristi vidí, že funguje vyvolávání strachu..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů