Londýn
Vložil(a): Minnie, 4. 6. 2017 20.30
Tak jsem po dlouhé době koukala na zprávy a chtělo se mi brečet. Tam co byl v noci ten útok, přesně tam jsme minulé léto byli. Přesně po tom chodníku jsme šli. Je mi z toho špatně co se děje :-( jeden terorista bydlel 10 minut autobusem od švagrové. Chtěli jsme tam jet opět na podzim nebo na Silvestra ale asi nepojedem už máme strach. Teď už je snad bezpečněji v Egyptě než v Evropě :(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 6. 2017, 20.00
je to šílené, ale obdivuji tu rychlost zásahu bezpečnostních složek, že do 8 min je zneškodnili od nahlášení útoku
Fuga, 6. 6. 2017, 6.24
jsem ráda, že malá země jako ČR tyto pošuky netáhne
Aliisha, 5. 6. 2017, 20.15
Tak hlavně že je v pořádku
Jana82, 5. 6. 2017, 18.28
Je to šílený, co se všude děje, člověk, aby se bál někam cestovat.
jitkamety, 5. 6. 2017, 16.15
Je to smutne ale co uz no...jeste je stesti ze ten utok nezastihl vas minuly rok
Mygara, 5. 6. 2017, 10.55
terorismus patří k době a nikdy nevíte komu rupte a hlavně kde v hlavě
baru86, 5. 6. 2017, 9.08
Je to hodně špatné, co se děje, ale bohužel tím, že se o tom stále mluví, se to podporuje...teroristi vidí, že funguje vyvolávání strachu..