Malé radosti
Vložil(a): ROMA-Z, 10. 7. 2019 14.11
Čím si děláte radost? Něco jste si v poslední době koupili? Kávičkou s kamarádkou? Sportem?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 9. 11. 2019, 22.18
sauna a wellnes alebo divadlo
Ráda si zajdu s kamarádkou (bez dětí) do kavárny. Když se chci potěšit koupím si něco voňavého naposledy sprchový olej od salosu. A nebo mám ráda jít do sekáče a "lovit" krásné kousky. Dnes v den D (termín porodu 3 dítěte) jsem si udělala radost nabarvení vlasů a pedikurou, sice jen sama v koupelně, ale i tak mám radost. ?
Fuga, 18. 7. 2019, 7.47
Já utracím za zahradu a to mi dělá radost
Ketris, 13. 7. 2019, 11.58
Ja nakupy, veelke nakupy.. kosmetika a nehty ? jo a vana s bublinkama!
Adrianita, 12. 7. 2019, 8.03
Já si dělám radost pořád, mě stačí málo. V klidu vypitá káva, sprcha, tvoření a pečení s dětmi, nejvíc mě dobije být venku.. Minulou sobotu si na celé odpoledne vzali děti prarodiče a my s manželem jsme ho strávili na zahradě. Trochu prací, jinak relax-ugrilovali jsme si ?, já skákala na trampolíně..