Malovani
Vložil(a): Lenča Pešková, 9. 7. 2017 13.11
Rozhodli jsme se chlapem ze zacneme malovat zdi. Koupili jsme se barvy, za nehorazny penize. Rikala jsem mu ze to bude mozna muset udelat sam, ze nevim jak mala bude spolupracovat? a svete div se? kdyz nepatlala barvu po zdi tak si sama. Hrozne ji bavilo natirat mi barvu na zada? i pri uklidu mi pomohla? kdyz jsem vytirala kapky od barvy a byla na vsech ctyrech tak si me osedlala jak kone? proste si to uzivala?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 15.17
Tak to je fajn že z toho měla velkou zábavu Já naposled malovala těhotná
jitkamety, 12. 7. 2017, 16.31
Tyjo tak to bych nedala malovat tehotna
k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 16.36
Nic jiného mi nezbylo, stěhovalo se kvůli postýlce a bylo potřeba vymalovat a manželovi to fakt nešlo
k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 15.18
Já mám u židle kde jí syn topení což je fajn že nezapatlá zeď
jitkamety, 12. 7. 2017, 16.31
Ale zapatlá zase topeni ne? nastesti to jde rychle setrit
Janako, 9. 7. 2017, 22.49
Zábava pro celou rodinu ?
jitkamety, 9. 7. 2017, 16.02
Jeej my mame naštěstí malovani za sebou a byla to fuska mala to tak neprozivala
k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 15.18
Já také neplánuji malovat stejně by to zase oťapkal
patricia077, 9. 7. 2017, 15.06
teda to byla ale legrace