Malovani
Vložil(a): Lenča Pešková, 9. 7. 2017 13.12
Rozhodli jsme se chlapem ze zacneme malovat zdi. Koupili jsme si barvy, za nehorazny penize. Rikala jsem mu ze to bude mozna muset udelat sam, ze nevim jak mala bude spolupracovat? a svete div se? kdyz nepatlala barvu po zdi tak si sama hrala. Hrozne ji bavilo natirat mi barvu na zada? i pri uklidu mi pomohla? kdyz jsem vytirala kapky od barvy a byla na vsech ctyrech tak si me osedlala jak kone? proste si to uzivala?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 24. 7. 2017, 17.14
tak to bych taky chtěla někdy zažít .-)
Mygara, 22. 7. 2017, 6.54
tak to máte veliké štěstí, že tak hezky spolupracovala
Fuga, 20. 7. 2017, 19.06
tak to by naše děti asi nedaly .-)
annicka, 10. 7. 2017, 23.26
sikovna pomocnice
Lenča Pešková, 9. 7. 2017, 21.56
Chlap trochu silel kdyz videl ty cakance vsude po zemi ale zvladl to. Mozna ma trochu vic sedivych vlasu?
k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 15.21
Zvlášť ty syté barvy. Já do teď odněkud nedostala sytě zelenou ...
k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 15.20
Přesně já včera zapojila syna do obírání rybízu - co nesnědl to rozmačkal
Katka, 12. 7. 2017, 16.37
U nás přebíraly rybíz děti i kočka, jí ta stopka chutná
martinazab, 9. 7. 2017, 20.52
My teraz staviame dom tak tiez bude syn malovat. Som zvedava