Malovani

zobrazeno 683×

Vložil(a): Lenča Pešková, 9. 7. 2017 13.12

Rozhodli jsme se chlapem ze zacneme malovat zdi. Koupili jsme si barvy, za nehorazny penize. Rikala jsem mu ze to bude mozna muset udelat sam, ze nevim jak mala bude spolupracovat? a svete div se? kdyz nepatlala barvu po zdi tak si sama hrala. Hrozne ji bavilo natirat mi barvu na zada? i pri uklidu mi pomohla? kdyz jsem vytirala kapky od barvy a byla na vsech ctyrech tak si me osedlala jak kone? proste si to uzivala?

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.07

Tak to je legrace

Žofinka

Žofinka, 24. 7. 2017, 17.14

tak to bych taky chtěla někdy zažít .-)

Mygara

Mygara, 22. 7. 2017, 6.54

tak to máte veliké štěstí, že tak hezky spolupracovala

Fuga

Fuga, 20. 7. 2017, 19.06

tak to by naše děti asi nedaly .-)

annicka

annicka, 10. 7. 2017, 23.26

sikovna pomocnice

lazna, 10. 7. 2017, 9.51

slunicko, 9. 7. 2017, 21.31

To je sikulka

Jarka mmm, 9. 7. 2017, 21.29

Je dobré děcka zapojit místo odhaneni . Je fajn,že jste si to místo stresu užili .

Lenča Pešková, 9. 7. 2017, 21.56

Chlap trochu silel kdyz videl ty cakance vsude po zemi ale zvladl to. Mozna ma trochu vic sedivych vlasu?

Jarka mmm, 9. 7. 2017, 22.10

Umím si to představit:D. Ono se to blbě uklízí .

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 15.21

Zvlášť ty syté barvy. Já do teď odněkud nedostala sytě zelenou ...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 7. 2017, 15.20

Přesně já včera zapojila syna do obírání rybízu - co nesnědl to rozmačkal

Katka

Katka, 12. 7. 2017, 16.37

U nás přebíraly rybíz děti i kočka, jí ta stopka chutná

Zdeňka S., 9. 7. 2017, 21.25

Tak to je paráda, no jo takovéhle věci děti baví

martinazab, 9. 7. 2017, 20.52

My teraz staviame dom tak tiez bude syn malovat. Som zvedava

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů