Maminky Šternberk a okolí
zobrazeno 320×
Vložil(a): Monika121, 6. 2. 2022 11.15
Ahojky maminky. Najde se tu nekdo ze Sternberka nebo okoli na pokec, prochazky atd? Jmenuji se Monika a je mi 21 let.. mam doma 2 mesicni holcicku. Prestehovali jsme se sem a nikoho tu neznam. Chlap je furt v praci a me uz z te vecne samoty obcas hrabe?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Zatím zde není žádný příspěvek.