masáže

zobrazeno 3837×

Vložil(a): patricia077, 13. 12. 2016 14.56

Jaké máte nejradši masáže? Já zkusila těhotenskou thajskou, ta byla famózní a partnerovi jsem zaplatila jako dárek královskou taky v Thajském centru a pochvaloval si.. a nyní jsem konečně vyzkoušela lávové kameny, sice by se v době kojení prý neměly, ale já už to musela vzdát v těhotenství, kdy jsem dostala poukaz, takže teď jsem si to už nenechala ujít, snad jsem tím prckovi moc neublížila :-(..

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Lauris, 8. 6. 2019, 20.52

Čau holky, já byla na čokoládové masáži a naprosto doporučuju, bylo to skvělý a už jsem objednaná znovu. Ta vůně té čokolády no fakt boží!

patricia077

patricia077, 9. 6. 2019, 13.10

Taky čokoládu miluji

Olla, 25. 7. 2018, 10.07

Hodně dlouho mi trvalo než jsem našla kvalitního maséra, ale nakonec se mi to povedlo a už k nim docházím půl roku. jsem našla kvalitního maséra, ale nakonec se mi to povedlo a už k nim docházím půl roku.

Letissie, 25. 7. 2018, 9.58

Já miluju buď klasickou thajskou nebo s vůní čokolády.

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 7.00

já nebyla ještě na žádné masáži, ale mám moc ráda, když mě masíruje manžel

patricia077

patricia077, 10. 4. 2017, 11.46

tak to věřím

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 9.57

Já byla jen na klasické masáži co mě napsala doktorka kvůli zádům

patricia077

patricia077, 14. 12. 2016, 10.01

Na rehabilitace na masáže jsem chodila taky kvuli zádům bolesti z prace

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.48

Příští rok si požádám znova, je to super

Fuga

Fuga, 14. 12. 2016, 5.55

já byla jen na zdravotní masáži, když mě bolela záda

vivianr, 13. 12. 2016, 21.43

masáže nemusím, ale hlazení, to joooo

benca, 13. 12. 2016, 21.32

mne v tehotenstve robili len masaz hlavy

patricia077

patricia077, 14. 12. 2016, 9.19

Aha to me celkovou trvala snad hodinu a pul byl to krasny relax ale odskoc jsem si bohužel jen z prace

skřítek, 13. 12. 2016, 20.39

Zkuste někdy medovou masáž. Je to perfektní detox.

patricia077

patricia077, 13. 12. 2016, 20.45

Med ja rada ale masáž medovou neznam

skřítek, 13. 12. 2016, 20.49

Je to příjemné a zbavuje toxinů v těle. Mám takovou zvláštní zkušenost. V době, kdy jsem na medové masáži byla, jsem ještě kouřila. Po masáži jsem si asi 14 dní nemohla zapálit, protože mi okamžitě bylo zle. Zřejmě se rozjel nějaký detoxikační proces.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.48

Tak to zní velice dobře a ještě člověk musí pěkně vonět

skřítek, 14. 12. 2016, 22.20

Akorát ten masér byl příšernej. Ufuněnej slizoun, tak 150 kg a podle mě nikdy neměl ženskou. Kdyby mi to nebylo trapný, utekla bych...?

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 10.57

Já zas měla maséra mladého hezkého ale děsně nešetrného myslela jsem že mě přelomí, od něj jsem chodila zlámaná jako...

L.janicka.l

L.janicka.l, 13. 12. 2016, 20.05

Me masaze nejsou prijemne, zada me boli pak jeste vic

patricia077

patricia077, 13. 12. 2016, 20.10

tak snad jedině změnit maserku

L.janicka.l

L.janicka.l, 13. 12. 2016, 20.25

Nebudu riskovat, radci si zacvicim

patricia077

patricia077, 13. 12. 2016, 20.41

Taky dobrý navic ušetříte

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů