masáže
Vložil(a): patricia077, 13. 12. 2016 14.56
Jaké máte nejradši masáže? Já zkusila těhotenskou thajskou, ta byla famózní a partnerovi jsem zaplatila jako dárek královskou taky v Thajském centru a pochvaloval si.. a nyní jsem konečně vyzkoušela lávové kameny, sice by se v době kojení prý neměly, ale já už to musela vzdát v těhotenství, kdy jsem dostala poukaz, takže teď jsem si to už nenechala ujít, snad jsem tím prckovi moc neublížila :-(..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 9. 6. 2019, 13.10
Taky čokoládu miluji
Mygara, 10. 4. 2017, 7.00
já nebyla ještě na žádné masáži, ale mám moc ráda, když mě masíruje manžel
patricia077, 10. 4. 2017, 11.46
tak to věřím
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 9.57
Já byla jen na klasické masáži co mě napsala doktorka kvůli zádům
patricia077, 14. 12. 2016, 10.01
Na rehabilitace na masáže jsem chodila taky kvuli zádům bolesti z prace
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.48
Příští rok si požádám znova, je to super
Fuga, 14. 12. 2016, 5.55
já byla jen na zdravotní masáži, když mě bolela záda
patricia077, 14. 12. 2016, 9.19
Aha to me celkovou trvala snad hodinu a pul byl to krasny relax ale odskoc jsem si bohužel jen z prace
patricia077, 13. 12. 2016, 20.45
Med ja rada ale masáž medovou neznam
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.48
Tak to zní velice dobře a ještě člověk musí pěkně vonět
patricia077, 15. 12. 2016, 10.57
Já zas měla maséra mladého hezkého ale děsně nešetrného myslela jsem že mě přelomí, od něj jsem chodila zlámaná jako...
L.janicka.l, 13. 12. 2016, 20.05
Me masaze nejsou prijemne, zada me boli pak jeste vic
patricia077, 13. 12. 2016, 20.10
tak snad jedině změnit maserku
L.janicka.l, 13. 12. 2016, 20.25
Nebudu riskovat, radci si zacvicim
patricia077, 13. 12. 2016, 20.41
Taky dobrý navic ušetříte