MDŽ
Vložil(a): snany, 8. 3. 2017 17.57
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 16. 11. 2017, 19.00
Mdž je stejně krásný svátek, když si na vás někdo vzpomene
Fuga, 9. 3. 2017, 13.26
děkuji a doufám, že jste si svátek všechny užily
Jana82, 9. 3. 2017, 8.01
Moc děkuji, doufám, že jste to taky pěkně všichni oslavily.
Mygara, 9. 3. 2017, 7.37
děkuji, alespoň někdo si vzpomněl a já všem také
Eliška Kozlova, 9. 3. 2017, 6.56
Děkuji, také všem vcelickam přeji Ja oslavila spánkem, v devět děti uložené, vše nachystane, tak jsem šla spát
louskacek2, 8. 3. 2017, 21.59
Děkuji též preji