MDŽ

zobrazeno 465×

Vložil(a): snany, 8. 3. 2017 17.57

Milé ŽENY, vše nejlepší k našemu dnešnímu svátku. ;-) ať už to slavíte nebo ne;-)

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 16. 11. 2017, 19.00

Mdž je stejně krásný svátek, když si na vás někdo vzpomene

Fuga

Fuga, 9. 3. 2017, 13.26

děkuji a doufám, že jste si svátek všechny užily

Jana82

Jana82, 9. 3. 2017, 8.01

Moc děkuji, doufám, že jste to taky pěkně všichni oslavily.

Mygara

Mygara, 9. 3. 2017, 7.37

děkuji, alespoň někdo si vzpomněl a já všem také

vendy.z, 9. 3. 2017, 7.33

Také tak!

Eliška Kozlova, 9. 3. 2017, 6.56

Děkuji, také všem vcelickam přeji Ja oslavila spánkem, v devět děti uložené, vše nachystane, tak jsem šla spát

louskacek2, 8. 3. 2017, 21.59

Děkuji též preji

nellys, 8. 3. 2017, 21.58

Děkuji a i já se přidávám s přáním všeho nejlepšího

Jarka mmm, 8. 3. 2017, 21.38

Také všem vše nej .

benca, 8. 3. 2017, 21.24

aj vam a nalejte si vina dievcata

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů