Medovník

zobrazeno 1631×

Vložil(a): nikolava, 27. 5. 2017 20.24

Musím se pochlubit. Přítel měl svátek, tak jsem mu udělala medovník. Poprvé v životě a povedl se! I když jsem zapoměla potřít placky kávou :D Děláte si domácí medovník? :)

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

darzanka, 31. 5. 2017, 9.34

Dělala jsem medovník zrovna minulý týden. Dostala jsem recept od známé, dělá se to podle něj samo a je to vážně mňamka. u nás má medovník taky úspěch:)

pouzarovaj

pouzarovaj, 30. 5. 2017, 21.30

Hmm, vypadá lákavě..Několikrát jsem nad tím přemýšlela, ale nikdy nevzykoušela

vendy.z, 30. 5. 2017, 6.28

Je parádní! Medovník dělám na plech a tedy jen 1x ročně na vánoce. To válení těsta na slabé pláty je něco

dadinkamaminka, 29. 5. 2017, 20.37

Je suprovej,jste moc šikovna taky jsem jeste nezkousela...

annahb, 29. 5. 2017, 19.52

ještě jsem ho nezkoušela-ale budu se muset odhodlat-miluju ho

Mygara

Mygara, 29. 5. 2017, 10.06

občas se na něj vzmůžu, ale přijde nám hodně sladký

Fuga

Fuga, 29. 5. 2017, 6.49

je krásný, já medovník dělám také jen na nějaké oslavy a tedy bez kávy

Lenourecek, 28. 5. 2017, 21.56

Krásně se vám povedl Nikdy jsem ho nedělala

Lenča Pešková, 28. 5. 2017, 20.42

Medovnik primo jsem nedelala ale nejaky medovy rez. Kdyz se nechal do druheho dne tak byl vynikajici.

Žofinka

Žofinka, 28. 5. 2017, 18.44

dělám a kávu do něj nedávám zcela úmyslně

Cherrynka, 28. 5. 2017, 20.24

To já kávové můžu všechno, miluju její chuť

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů