Medovník
Vložil(a): nikolava, 27. 5. 2017 20.24
Musím se pochlubit. Přítel měl svátek, tak jsem mu udělala medovník. Poprvé v životě a povedl se! I když jsem zapoměla potřít placky kávou :D Děláte si domácí medovník? :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 30. 5. 2017, 21.30
Hmm, vypadá lákavě..Několikrát jsem nad tím přemýšlela, ale nikdy nevzykoušela
dadinkamaminka, 29. 5. 2017, 20.37
Je suprovej,jste moc šikovna taky jsem jeste nezkousela...
Mygara, 29. 5. 2017, 10.06
občas se na něj vzmůžu, ale přijde nám hodně sladký
Fuga, 29. 5. 2017, 6.49
je krásný, já medovník dělám také jen na nějaké oslavy a tedy bez kávy
Lenourecek, 28. 5. 2017, 21.56
Krásně se vám povedl Nikdy jsem ho nedělala
Lenča Pešková, 28. 5. 2017, 20.42
Medovnik primo jsem nedelala ale nejaky medovy rez. Kdyz se nechal do druheho dne tak byl vynikajici.
Žofinka, 28. 5. 2017, 18.44
dělám a kávu do něj nedávám zcela úmyslně