Mobil

zobrazeno 637×

Vložil(a): Lenča Pešková, 18. 12. 2016 19.24

Dneska jsem tak přemýšlela. Kde máte v noci telefon? Jak daleko ho máte od hlavy? Popřípadě když s vama dítko spí v posteli, kde ho máte? Vypínate třeba připojení k netu? Nebo na to kašlete?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 7. 4. 2017, 11.52

já ho mám většinou v kuchyni

Lusesita25, 22. 12. 2016, 16.15

Mam ho na nocnim stolku kvuli budiku a WiFi jede u nas cely den, vubec ji nevyponame.

nikolava, 20. 12. 2016, 12.12

Mám ho pod polštářem s vypnutými zvuky a wifi

Pávinka, 20. 12. 2016, 0.45

dlouho jsem neměla jiný budík tak byl vedle hlavy ale nyní budík mám a mám tel v jiné místnosti, přijde mi to lepší podle mě na člověka působí záření telefonu a má pak lepší spánek ložnice má být klidná bez takovýchto vlivů

Misska20, 19. 12. 2016, 21.06

Mám ho na nočním stolku

jkubeso, 19. 12. 2016, 21.06

Mobil mám u postele na poličce, mám tam budík + hodiny, wifi většinou nezapínám ani přes den. Syna si do postele neberu.

benca, 19. 12. 2016, 20.26

mam ho pri sebe v izbe, vypinam wifi

veru.veru, 19. 12. 2016, 17.22

Mám ho pod polštářem, wifinu vypínám.

jitkamety

jitkamety, 19. 12. 2016, 14.17

Mam ho vzdy na nocnim stolku a wifi vypinam

Alexandra, 19. 12. 2016, 13.54

Telefon nechávám zásadně mimo ložnici

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů