Mobil
zobrazeno 637×
Vložil(a): Lenča Pešková, 18. 12. 2016 19.24
Dneska jsem tak přemýšlela. Kde máte v noci telefon? Jak daleko ho máte od hlavy? Popřípadě když s vama dítko spí v posteli, kde ho máte? Vypínate třeba připojení k netu? Nebo na to kašlete?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 7. 4. 2017, 11.52
já ho mám většinou v kuchyni
Lusesita25, 22. 12. 2016, 16.15
Mam ho na nocnim stolku kvuli budiku a WiFi jede u nas cely den, vubec ji nevyponame.
jitkamety, 19. 12. 2016, 14.17
Mam ho vzdy na nocnim stolku a wifi vypinam