myčka nádobí a plasty

zobrazeno 2621×

Vložil(a): patricia077, 29. 4. 2017 12.46

Nikdy jsme neměla a ani nechtěla myčku nádobí, v novém bydlišti ji máme, bydlíme tu měsíc a ještě jsem ji nepoužila až dnes, ale už se tu hodinu mořím s tím, co můžu a co nemůžu, kamarád google má rozporuplné rady :-)..jako třeba plasty ano či ne? Prý jsou na nádobí všude znaky ale nejsou, například na pánvi Tefal není nic..a propo jak ji čistíte? Stačí nějaký čistící program a tablety a je to? Předchozí majitelé ji nechali no jak to říct slušně...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Marta1982, 8. 8. 2019, 14.59

plastove misky tam taky davam, ale jinak plasty neeee. Plastům se doma snažime vyhýbat, ale zase sbírame víčka

patricia077

patricia077, 8. 8. 2019, 16.32

Taky sbíráme třídíme odpad a souhlasím plasty omezit

Mygara

Mygara, 9. 5. 2017, 14.36

hlavně občas vyčistit mechanicky filtr, někdy dávám i spešl přípravek a na vysokou teplotu, ale leze to do peněz, to ten ocet vyjde levněji. a plast tam nedávám

Žofinka

Žofinka, 9. 5. 2017, 9.22

plastové krabičky do myčky nedávám z důvodu, že se mi převrátí, ale talířky ano, a pánev směle také a je OK

Fuga

Fuga, 9. 5. 2017, 7.51

já ji čistím jednou za 3 měsíce prostředkem na čištění myček z Lidlu, stojí pár korun, jen je problém, že je k dostání jen při jejich akci čistota a lesk, tak nakoupím do zásoby. a filtr myji kartáčem co 14 dní

patricia077

patricia077, 9. 5. 2017, 8.58

díky za tip zkusím nejdřív ocet a uvidíme

ziia, 2. 5. 2017, 21.50

Čištění buď octem jak se zde již uvádí nebo se prodávají přímo čistící prostředky, které se dají do myčky a zapne se nějaký delší program s vyšší teplotou (vždy je návod uvedený na daném konkrétním čistícím výrobku). Plasty obvykle problém nebývají, stejně jako většina nádobí, které se dnes prodává. Jediné co mě napadá je dřevěné nádobí, to by se do myčky dávat nemělo, takže například vařečky, prkýnka apod.

patricia077

patricia077, 3. 5. 2017, 8.33

díky za rady jj souhlasím

Janna, 30. 4. 2017, 12.00

Já mám myčku asi tři roky, od té doby, co jsme dělali novou kuchyň a ještě jsem ji nepoužila. Chlap mně nadává, že ani nevíme, jestli funguje Ale stejnak už má po záruce. Také jsem na ni nebyla nikdy zvyklá. Doufám, že někdy, až nebudu stíhat, ji konečně začnu používat.

patricia077

patricia077, 30. 4. 2017, 14.08

jéé tak to jste ještě horší než já..já po měsíci

darzanka, 30. 4. 2017, 11.08

Já bych bez myčky nedala ani ránu. Úplně jsem si na ní zvykla. Dávám do ní úplně vše. Vím, že by se moc neměli třeba nože nebo dřevěné věci, ale já to tam dávám stejně. A čístím tak, že tam naliju ocet a uapnu program s co nejvyšší teplotou. A samozřejmě vyčistím filtr.

patricia077

patricia077, 30. 4. 2017, 14.09

ocet lijete kam přesně? děkuji

louskacek2, 30. 4. 2017, 8.25

Čistíme tak ze do myčky nacaka ocet a zapnu klasicky program či nějaký na větší teplotu. Dávám tam vse. Velké nádobí hodně spinave umyju rucne. Bez mycky nikdy nejsem otrok

patricia077

patricia077, 30. 4. 2017, 14.09

ten ocet kamkoliv?

louskacek2, 30. 4. 2017, 22.22

Otevřu nacakam cca 2 dcl zavřu a pustím naprazdno?.

patricia077

patricia077, 1. 5. 2017, 13.08

super díky za tip

louskacek2, 1. 5. 2017, 18.41

me to takhle poradil opravar a pry je to lepsi nez nejaky specialni produkty tomu urcene:-). Octem cistim i pracku a nikdy nic:-)

patricia077

patricia077, 1. 5. 2017, 20.15

U pračky mi ocet nepomohl a ta myčka pak nesmrdí?

louskacek2, 1. 5. 2017, 20.58

Ne nesmrdi

patricia077

patricia077, 2. 5. 2017, 9.27

tak fajn

Blankasiro, 29. 4. 2017, 21.46

dávám všechno

ppetaa27, 29. 4. 2017, 21.12

Co jsem si jednou pricuchla k mycce, tak od te doby na ni nedam dopustit. Vyborny vynalez tablety si objednavam z nemecka, myjou vyborne. A davam do ni uplne vsechno, i plasty az na noze, ty se do mycky nemaji davat.

patricia077

patricia077, 29. 4. 2017, 22.33

Ano pry se tupi

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů