Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): Gitaa, 8. 4. 2022 9.38
Dobrý den, narazila jsem na eshop se šperky Iocel - nemáte s ním někdo zkušenost? Nakupujete u nich šperky?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Blacka, 17. 4. 2022, 22.14
Holky, já mám od nich dva stříbrné prstýnky a eshop Iocel můžu jen doporučit.
Souskova, 19. 4. 2022, 23.15
Holky, taky na jejich stránky mrknu - stříbro miluju Díky za tip.
Blacka, 24. 4. 2022, 21.05
Tady máte odkaz na jejich stránky www.iocel.cz
Starkova, 12. 4. 2022, 17.55
Mají krásné věci, jednou za čas si u nich udělám radost a nějaký hezký kousek si objednám.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions