Návody na tvoření
Vložil(a): vendy.z, 14. 1. 2017 19.46
Chci se Vás jen zeptat, jak využíváte kategorii "Návody na tvoření"? Mě např. nejdou odtud stahovat obrázky k vytištění...jak to děláte?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 12. 2017, 3.04
tak už vše funguje na 100%
Mygara, 4. 4. 2017, 20.00
mně to jde v pohodě a není to prohlížečem
Lusesita25, 22. 1. 2017, 7.45
Zatim tuto sekci nevyuzivam, ale jsem rada, ze az ji budem vyuzivat bude moznost stahnuti a vytisteni v plne kvalite
Fuga, 16. 1. 2017, 8.58
já problém nemám, tak to bude asi prohlížečem jak říkáte. Tak hodně štěstí
k.o.r.i.n.e.k, 17. 1. 2017, 0.13
J8 to ted zkoušela a ta kvalita moc na tisk není
jitkamety, 15. 1. 2017, 9.09
Kdyz kliknu na obrazek tak se mi tam zobrazi vytisknout obrazek a je to
k.o.r.i.n.e.k, 17. 1. 2017, 0.14
J8 také zkoušela více prohlížečů (explorer, chrome a mozzilu a všude stejné