Neco na tom bude?

zobrazeno 582×

Vložil(a): Lenča Pešková, 11. 7. 2017 21.58

Tohle mi poslala ted kamaradka a me svedomi nedovoli se nepodelit? Kdybych byla ptákem, věděla bych zcela přesně, koho poseru jako prvního! Odpouštět a zapomínat? To nepůjde, nejsem ani Ježíš, ani nemám Alzheimera. Ženy musejí vypadat jako ŽENY, a ne jako tapetované kosti! Nemám žádné vady! Jsou to mé speciální efekty! Nejsem náladová, jsem pouze velmi "adaptabilní“ ! Nejkrásnější slova na světě? "Jdu nakupovat". My ženy jsme andělé, pokud nám někdo odlomí křídla, letíme dál - na koštěti!Jsme totiž flexibilní! Na mém náhrobku bude nápis: "Co čumíš tak blbě? To víš, že bych raději ležela na pláži".

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

V007A, 9. 12. 2017, 19.05

Tak to je super.

vendy.z, 9. 8. 2017, 7.40

Pobavilo

Žofinka

Žofinka, 24. 7. 2017, 8.53

dobré pro odreagování

Mygara

Mygara, 21. 7. 2017, 18.33

tak jsem se rozveselila

Fuga

Fuga, 20. 7. 2017, 9.08

pro zasmání dobré .-)

Lenourecek, 13. 7. 2017, 22.52

dadinkamaminka, 13. 7. 2017, 18.43

Super

Aliisha

Aliisha, 12. 7. 2017, 20.41

To je super

Janna, 12. 7. 2017, 20.14

Super :-D

annahb, 12. 7. 2017, 17.06

ten nápis na náhrobku je perfektní

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů