Nejlepší GPS(aplikace)??

zobrazeno 776×

Vložil(a): jitkamety, 26. 7. 2016 19.03

Máte nějakou opravdu osvědčenou aplikaci GPS která vás navigovala správně na to místo které jste si zadali?budu ráda když napíšete do komentáře :) Ps:navigaci si s manželem kupovat nechceme

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 30. 11. 2017, 19.36

to je věčný problém, manžel vždy něco stáhne, ale stejně na to nadává

Fuga

Fuga, 13. 12. 2016, 13.57

my máme aplikaci NAVIGON, kterou manžel stáhl do mobilu a jsme spokojení

Minnie, 17. 9. 2016, 11.07

M máme v mobilech tu jako Zuzka , Mapy od Google. Ale nepoužíváme, jezdíme podle ukazatelů cestou k ségře jsme v létě trochu zabloudili, ale stačilo zavolat, napsala nám názvy vesnic a taky jsme dojeli.

Topik2, 23. 8. 2016, 23.25

Mám pouze tu co byla již v telefonu

Zuzka Čtvrtečková, 26. 7. 2016, 22.44

Používám klasiku co mám předinstalovanou - Mapy od googlu. Dá se tam zadat jaká je doprava, vyhledat benzínky, restaurace...

snany, 26. 7. 2016, 22.04

Asi budu trapná když napíšu, že používám starý způsob pomocí klasické mapy a vytisknuté mapy z mapy.cz

vendy.z, 26. 7. 2016, 21.36

Máme VAZE, je super

klarike1

klarike1, 26. 7. 2016, 21.22

Spolehlivá je Sygic, měla jsem ji v předchozím mobilu zdarma, ale teď jsem ji nedávno hledala a byla jen placená. Stáhla jsem si na Androidu aplikaci Aponia GPS Navigation a zatím fungovala dobře. Využila jsem ji zatím 2x. Sygic je ale podle mne stejně nejlepší a to i na pěší trasy.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 7. 2016, 19.59

používáme sygic a nestěžuji si zatím vždy dovedla

dasza, 26. 7. 2016, 19.28

Zadna me na mobiku poradne nefunguje..ale ja teda nedojedu ani po klasicke...proste sazim na svoji intuici

Jana82

Jana82, 27. 7. 2016, 0.31

Nám se na mobilu taky moc neosvědčili. Zlatá navigace do auta.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů