Nejlepší mobil do 3-4 tis.?

zobrazeno 588×

Vložil(a): jitkamety, 1. 7. 2017 21.38

Maminky,mate zkusenosti s nejakym mobilem ktery paradne foti,neseka se (ikdyz to se sekaji ASI vsechny mobily :D )ma treba nejake super funkce a stoji okolo 3-4 tisic? Pokud jo budu rada kdyz napisete do komentare:)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.36

Mám také spadeno na nový, ale ještě nevím jaký...Už mám 6 let starý mobil a manžel se rozčiluje že je na nic...mě to ale nějak moc neva...

Žofinka

Žofinka, 25. 7. 2017, 7.50

netuším, já vždy nějaký podědím po manželovi a ani nevím, co to je za značku

annahb, 3. 7. 2017, 13.10

já mám starý ještě tlačítkoví

Fuga

Fuga, 3. 7. 2017, 6.56

tak to já vůbec nevím, moje no name značka (musím se zeptat, co to vlastně je, a pak napíšu

jitkamety

jitkamety, 3. 7. 2017, 9.37

Dobře děkuju

nikolava, 2. 7. 2017, 21.12

Ted jsme kupovali Lenovo K5 a má slušný foták. Cena 3500

Katka

Katka, 2. 7. 2017, 16.26

Aby to trochu slušně fotilo, tak podle mě do 4 tisíc nic.

Zdeňka S., 2. 7. 2017, 11.58

Přítel má taky nějaký přímo z Číny a je s ním spokojený , já mám Lenovo za 2 tisíce a je to takový průměr, ale mi stačí

patricia077

patricia077, 2. 7. 2017, 11.01

já mám samsung a nic moc furt nabíjím ale mám hodně aplikací a furt volám

snany, 2. 7. 2017, 10.50

Manžel si objednal telefon přímo z Číny, vyšlo to levněji než u nás.

patricia077

patricia077, 2. 7. 2017, 11.00

partner taky

lazna, 2. 7. 2017, 8.45

Mám Huawei y6 pro. Je super. Fotky jsou boží. Vydrží mi až devět dní nabitý.

patricia077

patricia077, 2. 7. 2017, 11.01

jako fakt jo já dost volám a furt musím nabíjet a to mám každou chvilku novou baterii

lazna, 3. 7. 2017, 12.42

Jj. Taky volám, ale nejvíce píšu smsky.

patricia077

patricia077, 3. 7. 2017, 13.44

já nejvíc na msg bohužel

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů