Nejlepší mobil do 3-4 tis.?
Vložil(a): jitkamety, 1. 7. 2017 21.38
Maminky,mate zkusenosti s nejakym mobilem ktery paradne foti,neseka se (ikdyz to se sekaji ASI vsechny mobily :D )ma treba nejake super funkce a stoji okolo 3-4 tisic? Pokud jo budu rada kdyz napisete do komentare:)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 25. 7. 2017, 7.50
netuším, já vždy nějaký podědím po manželovi a ani nevím, co to je za značku
Fuga, 3. 7. 2017, 6.56
tak to já vůbec nevím, moje no name značka (musím se zeptat, co to vlastně je, a pak napíšu
jitkamety, 3. 7. 2017, 9.37
Dobře děkuju
Katka, 2. 7. 2017, 16.26
Aby to trochu slušně fotilo, tak podle mě do 4 tisíc nic.
patricia077, 2. 7. 2017, 11.01
já mám samsung a nic moc furt nabíjím ale mám hodně aplikací a furt volám
patricia077, 2. 7. 2017, 11.00
partner taky
patricia077, 2. 7. 2017, 11.01
jako fakt jo já dost volám a furt musím nabíjet a to mám každou chvilku novou baterii
patricia077, 3. 7. 2017, 13.44
já nejvíc na msg bohužel