nepoužitelný mobil
Vložil(a): Mygara, 11. 4. 2017 8.54
Maminky, teď jsem narazla na dobrý odkaz :www.recyklujmobil.cz, pokud jim zdarma odešlete váš dosloužený mobil, tak podpoříte dobrou věc. Já vím, můžete je hodit i do konterneru na elektroodpad, ale jestli někdo tuto možnost nemá, tak tady je dobrá alternativa
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 11. 8. 2017, 15.19
to je dobrý tip
jitkamety, 13. 4. 2017, 11.24
Diky za tip,az mi muj doslouzi urcite poslu na dobrou vec
k.o.r.i.n.e.k, 11. 4. 2017, 22.43
Já ho kdysi dávala také na nějakou sbírku ale už nevím na jakou
Fuga, 11. 4. 2017, 20.23
je to dobrý tip, díky
k.o.r.i.n.e.k, 11. 4. 2017, 22.44
To je pravda, to jsem také už někde viděla, že to pak je na dobrou věc
pouzarovaj, 11. 4. 2017, 18.53
Dobrý tip
My máme teda staré ale funkční telefony zavřené v šuplíku, jako náhradu kdyby náhodou umřeli ty co zrovna používáme a vyhazovat je nebudem dokud fungují sice mají své vady a mouchy ale na zavolání a sms stačí třeba někdy za pár let to budou muzejní kousky (jsou to všechno čudlíkáče) a třeba za x let za to nějaký sběratel zaplatí balík
k.o.r.i.n.e.k, 11. 4. 2017, 22.44
já používám roky starou nokii s čudlíky a jak jsem s ní spokojená, pořád mi někam padá a pořád žije
Janako, 11. 4. 2017, 17.00
My máme blízko kontejner.
Jana82, 11. 4. 2017, 16.18
Špatný to nápad není, ale blíž to mám ke kontejneru