nepoužitelný mobil

zobrazeno 434×

Vložil(a): Mygara, 11. 4. 2017 8.54

Maminky, teď jsem narazla na dobrý odkaz :www.recyklujmobil.cz, pokud jim zdarma odešlete váš dosloužený mobil, tak podpoříte dobrou věc. Já vím, můžete je hodit i do konterneru na elektroodpad, ale jestli někdo tuto možnost nemá, tak tady je dobrá alternativa

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 11. 8. 2017, 15.19

to je dobrý tip

vendy.z, 26. 4. 2017, 9.21

super

jitkamety

jitkamety, 13. 4. 2017, 11.24

Diky za tip,az mi muj doslouzi urcite poslu na dobrou vec

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 4. 2017, 22.43

Já ho kdysi dávala také na nějakou sbírku ale už nevím na jakou

Fuga

Fuga, 11. 4. 2017, 20.23

je to dobrý tip, díky

Čertice, 11. 4. 2017, 19.09

My dali do zoo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 4. 2017, 22.44

To je pravda, to jsem také už někde viděla, že to pak je na dobrou věc

pouzarovaj

pouzarovaj, 11. 4. 2017, 18.53

Dobrý tip

Leňulka, 11. 4. 2017, 17.06

My máme teda staré ale funkční telefony zavřené v šuplíku, jako náhradu kdyby náhodou umřeli ty co zrovna používáme a vyhazovat je nebudem dokud fungují sice mají své vady a mouchy ale na zavolání a sms stačí třeba někdy za pár let to budou muzejní kousky (jsou to všechno čudlíkáče) a třeba za x let za to nějaký sběratel zaplatí balík

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 4. 2017, 22.44

já používám roky starou nokii s čudlíky a jak jsem s ní spokojená, pořád mi někam padá a pořád žije

Leňulka, 12. 4. 2017, 7.30

bodejť tenkrát ty telefony aspoň něco vydrželi, ne jak dneska. Jak říkám máme v šuplíku nouzovky co fungují a že jsou víc jak 10let starý. Který dnešní dotykáč nebo tablet vydrží přes 10let?

Janako

Janako, 11. 4. 2017, 17.00

My máme blízko kontejner.

Jana82

Jana82, 11. 4. 2017, 16.18

Špatný to nápad není, ale blíž to mám ke kontejneru

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů