Noční stolek-jak ho zaplnit

zobrazeno 1222×

Vložil(a): jitkamety, 4. 6. 2017 10.27

Maminky mam nocni stolek s dvema supliky.Na nem mam lampicku a krem na ruce s pumpickou+sklenicku s vodou,do prvniho supliku jsem si dala knihy a kapesniky..ale co si dat do toho druheho?mate nejaky tip co si tam dat?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.33

ono se to zaplní

Minnie, 6. 6. 2017, 13.14

Dávala bych si tam přes noc náušnice, řetízek, atd

rodinka

rodinka, 6. 6. 2017, 6.46

Nahore mam sperkovnicku,lampicku krem na ruce,balzam na rty,parfem,levanduli ve spreji,box s kapesnickama.V prvnim mam knizky a par fotek rodiny.A v druhem jsou pomucky na krasne vecery

Fuga

Fuga, 6. 6. 2017, 6.22

já tam mám papíry třeba k účtům a podobné dokumenty

Žofinka

Žofinka, 5. 6. 2017, 18.34

tak s tím ja problém nemám , mám tam momentálně pořeby pro miminko typu kosmetika apod

Mygara

Mygara, 5. 6. 2017, 11.00

já tam mám spodní prádlo anebo své šperky

baru86

baru86, 5. 6. 2017, 9.16

Noční stolky nemáme, ale asi bych ho využila na něco na čtení, případně bych tam dala karty, jednu dobu jsme s manželem před spaním hrávali prší

Barbarelka, 5. 6. 2017, 9.08

můj přítel by řekl nakup kondomy ale jinak asi nabíječka časopisy anebo uklidit neco co nechci aby každy viděl

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 6. 2017, 22.27

Já nemám noční stolek, ale asi bych si tam dala něco co potřebuji když vstanu, ale fakt nevím co

snany, 4. 6. 2017, 20.48

Jako mladá jsem se domnívala, že noční stolek patří do každé ložnice, stejně jako lampička. V prvním bydlení jsem měla, ale jen s jedným šuplíkem, a už opravdu nevím co jsem tam dávala, vím, že můj ex měl kamasutru a ještě knihu, telefon Napadá mě třeba obrázky dětí, fotky...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů