Noční stolek-jak ho zaplnit
Vložil(a): jitkamety, 4. 6. 2017 10.27
Maminky mam nocni stolek s dvema supliky.Na nem mam lampicku a krem na ruce s pumpickou+sklenicku s vodou,do prvniho supliku jsem si dala knihy a kapesniky..ale co si dat do toho druheho?mate nejaky tip co si tam dat?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
rodinka, 6. 6. 2017, 6.46
Nahore mam sperkovnicku,lampicku krem na ruce,balzam na rty,parfem,levanduli ve spreji,box s kapesnickama.V prvnim mam knizky a par fotek rodiny.A v druhem jsou pomucky na krasne vecery
Fuga, 6. 6. 2017, 6.22
já tam mám papíry třeba k účtům a podobné dokumenty
Žofinka, 5. 6. 2017, 18.34
tak s tím ja problém nemám , mám tam momentálně pořeby pro miminko typu kosmetika apod
Mygara, 5. 6. 2017, 11.00
já tam mám spodní prádlo anebo své šperky
baru86, 5. 6. 2017, 9.16
Noční stolky nemáme, ale asi bych ho využila na něco na čtení, případně bych tam dala karty, jednu dobu jsme s manželem před spaním hrávali prší
Barbarelka, 5. 6. 2017, 9.08
můj přítel by řekl nakup kondomy ale jinak asi nabíječka časopisy anebo uklidit neco co nechci aby každy viděl
k.o.r.i.n.e.k, 4. 6. 2017, 22.27
Já nemám noční stolek, ale asi bych si tam dala něco co potřebuji když vstanu, ale fakt nevím co
Jako mladá jsem se domnívala, že noční stolek patří do každé ložnice, stejně jako lampička. V prvním bydlení jsem měla, ale jen s jedným šuplíkem, a už opravdu nevím co jsem tam dávala, vím, že můj ex měl kamasutru a ještě knihu, telefon Napadá mě třeba obrázky dětí, fotky...