Nová matrace-rozrolovana

zobrazeno 963×

Vložil(a): Jarka mmm, 30. 1. 2018 14.22

Jen tak bokem,prosím o radu ;). Po rozrolovani pruzinove matrace prej nabyde do 24-36 h. Když po hodině vypadá relativně normálně,může se na ní lehat nebo ne? Máme malej byt,tak bych na ní ráda už v noci spala. Co myslíte? Omlouvám se za blbej dotaz :).

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 1. 2. 2018, 20.33

už vyřešeno, ale já bych počkala

annahb, 31. 1. 2018, 8.13

také bych počkala

jitkamety

jitkamety, 31. 1. 2018, 7.19

Ja bych radši pockala kdyby náhodou

darzanka, 30. 1. 2018, 21.41

Taky bych ji nechala. At dostane v klidu normalni tvar

Nikoll, 30. 1. 2018, 21.23

Já bych ji taky nechala, a hlavně větrat čuchat to celou noc je o bolení hlavy

Jarka mmm, 30. 1. 2018, 21.39

Nesmrdi vůbec,ale vyvetrat jí nakonec nechám

Nikoll, 31. 1. 2018, 8.47

Tak to je dobre. Ja si jeste ted pamatuju jak smrdela cela loznice od nove matrace a to uz ji mame skoro 3 roky

Cherrynka, 30. 1. 2018, 21.18

Já mám ted 2 měsíce novou. Normálně po cca hodině dvě na ní spát můžete, ta informace je jen kvůli tomu, aby prodejci se kryli, kdyby se náhodou nafukovala pomalu

Jarka mmm, 30. 1. 2018, 21.40

Díky! Nakonec jí alejeste vyvetram..

Aliisha

Aliisha, 30. 1. 2018, 20.55

Asi bych počkala. Asi to má nějaký důvod to nechat určitou dobu.

slavuska

slavuska, 30. 1. 2018, 20.42

Radeji bych pockala

vaniilla, 30. 1. 2018, 18.40

Nechala bych aspon den. My jsme koupili matraci nerolovanou, tak jsme tenhle problém neměli.

V007A, 30. 1. 2018, 18.35

Já bych ji nechala a hlavně nechala vyvětrat aspoň ten jeden den.

Jarka mmm, 30. 1. 2018, 19.48

Toje fakt,že by měla vyvetrat.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů