Nová matrace-rozrolovana
Vložil(a): Jarka mmm, 30. 1. 2018 14.22
Jen tak bokem,prosím o radu ;). Po rozrolovani pruzinove matrace prej nabyde do 24-36 h. Když po hodině vypadá relativně normálně,může se na ní lehat nebo ne? Máme malej byt,tak bych na ní ráda už v noci spala. Co myslíte? Omlouvám se za blbej dotaz :).
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 1. 2. 2018, 20.33
už vyřešeno, ale já bych počkala
jitkamety, 31. 1. 2018, 7.19
Ja bych radši pockala kdyby náhodou
Aliisha, 30. 1. 2018, 20.55
Asi bych počkala. Asi to má nějaký důvod to nechat určitou dobu.
slavuska, 30. 1. 2018, 20.42
Radeji bych pockala