Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): Gustawka, 13. 3. 2022 19.06
Používáte oční krémy? Jaké máte výsledky funguje to?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Zdeňka S., 4. 4. 2022, 13.04
Měla jsem nějaký z Avonu, ale použila jsem ho párkrát, tak jsem ho dala mamce a myslím že ji leží na nočním stolku:D
Evka2, 16. 3. 2022, 20.03
Tak to by mě také zajímalo. Už začínám mít vějířky kolem očí
patricia077, 15. 3. 2022, 17.15
Myslím že nefunguje
V007A, 15. 3. 2022, 8.21
Já bych spíš potřebovala nějaký ušní krém, kolem uší je nejvíc vidět, jak strárnu ?
To jako fakt ?
Minnie, 14. 3. 2022, 21.39
Oční krém zatím nepoužívám, nicméně moje maminka i babička používají oční krémy od jedné značky a jsou spokojené, takže do něj půjdu taky. Nechci dělat reklamu, takže název kdyžtak do zprávy.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions