Okenní rolety

zobrazeno 929×

Vložil(a): Teryk92, 24. 9. 2019 19.28

Máte někdo rolety? Jste spokojené?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

WeruskaSK

WeruskaSK, 10. 11. 2019, 12.25

vonkajsie ci vnutorne? vnutorne ma rozculuju, nezatemnia uplne, napr v spalni, ale vonkajsie su priserne drahe, takze na juznej strane domu mame vonkajsie a na ostatnych stranach vnutorne

zuzkagodarova, 28. 9. 2019, 17.52

vonkajsie rolety su bajecne, urcite je to dobre hlavne v lete

Ketris

Ketris, 27. 9. 2019, 10.28

Taky nad nema uvazuju..

snany, 26. 9. 2019, 21.48

Nemáme, já mám ráda světlo a slunce. Bývalá kolegyně má asi půl roku a je spokojená.

Mygara

Mygara, 25. 9. 2019, 20.31

Mám vnitřní rozletu, tu stmívači a jsem spokojená, i když byla možná zbytečně drahá

V007A, 25. 9. 2019, 11.56

Taky bych to brala, místo normálních žaluzií ty venkovní.

Teryk92, 25. 9. 2019, 20.41

Žaluzie jsou zlo

Leňulka, 25. 9. 2019, 11.44

Nemáme žádné, pouze závěsy a stačí

patricia077

patricia077, 25. 9. 2019, 7.14

Máme venkovní rolety

Teryk92, 25. 9. 2019, 20.41

Můžu se zeptat jaké?

patricia077

patricia077, 25. 9. 2019, 21.18

Takové asi klasické jsou prostě venku ale otřít se taky občas musí

Cherrynka, 24. 9. 2019, 23.35

My je měli asi dva roky a zbavili jsme se jich a máme žaluzie. Roletu máme akorát na wc a koupelně a furt to padá, hlavně když na záchodě bouchne okno. Žaluzie to nedělají

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 9. 2019, 19.40

Nn, ale taky nad nima premyslim, jenze je jich tolik ze nevim, ktere

Teryk92, 24. 9. 2019, 20.21

Trápí mě přesně ten stejný problém

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 9. 2019, 22.07

Nejspis nabehnu do nejblizsiho kramu a poradne si je omrknu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů