Okenní rolety
Vložil(a): Teryk92, 24. 9. 2019 19.28
Máte někdo rolety? Jste spokojené?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 10. 11. 2019, 12.25
vonkajsie ci vnutorne? vnutorne ma rozculuju, nezatemnia uplne, napr v spalni, ale vonkajsie su priserne drahe, takze na juznej strane domu mame vonkajsie a na ostatnych stranach vnutorne
zuzkagodarova, 28. 9. 2019, 17.52
vonkajsie rolety su bajecne, urcite je to dobre hlavne v lete
Ketris, 27. 9. 2019, 10.28
Taky nad nema uvazuju..
Mygara, 25. 9. 2019, 20.31
Mám vnitřní rozletu, tu stmívači a jsem spokojená, i když byla možná zbytečně drahá
patricia077, 25. 9. 2019, 7.14
Máme venkovní rolety
patricia077, 25. 9. 2019, 21.18
Takové asi klasické jsou prostě venku ale otřít se taky občas musí
L.janicka.l, 24. 9. 2019, 19.40
Nn, ale taky nad nima premyslim, jenze je jich tolik ze nevim, ktere
L.janicka.l, 24. 9. 2019, 22.07
Nejspis nabehnu do nejblizsiho kramu a poradne si je omrknu