Oldies Party :D

zobrazeno 531×

Vložil(a): Petra Schoberová, 5. 11. 2016 13.57

tak si tady jako pilná včelička lítam po kuchyni od nadobí sem a u toho mám Oldies Party :D :D Pařím na Judas Priest, Nagyho apodobně :D :D taky mate někdy takové šilene napady? :D

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 24. 4. 2017, 16.49

také, a rádio Beat to jistí .-)

Fuga

Fuga, 25. 1. 2017, 12.58

proč by ne?

Adrianita

Adrianita, 7. 11. 2016, 9.41

Většinou si pouštím rádio Beat.

lazna, 6. 11. 2016, 14.54

Občas si pouštím rádio. Ale u pečení cukroví mám rádio vždy zapnutý

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 15.16

jde to lepe od ruky ze

lazna, 6. 11. 2016, 16.16

To teda jo

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 16.53

dokazu si to představit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.08

Tak já musím míř při pečení cukroví zapnuté koledy

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.10

Já nějak zapomínám pouštět rádio, spíš si povídám se synem

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 15.16

Čertice, 5. 11. 2016, 21.07

My máme puštěné Očko gold to je hodně podobné

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 7.19

na to paří i malej

Sooňaa, 5. 11. 2016, 19.20

Nahodou to je prima se nekdy odreagovat

Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 20.27

je to super

nikolava, 5. 11. 2016, 17.25

U nás frčí dětské písničky, když už něco hraje

Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 20.28

tak když je prcek vzhuru tak taky momentálně frcíme na popelarich

AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 21.17

Taky trsame na dětské pisnicky

nikolava, 5. 11. 2016, 22.16

A jake u vas jedou nejvic?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.09

U nás jede Fíha tralalaa a lidové písničky

Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 7.18

na tu jsem alergická

nikolava, 5. 11. 2016, 22.15

To neznam zitra zkusim vyhledat a nebo hodte odkaz

benca, 5. 11. 2016, 15.49

ano pri zehleni mam vzdy radio so starymi hitmi

Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 20.28

to je super

dasza, 5. 11. 2016, 15.48

Mame hudbu normalne pustenou i stare hity...a tancime a zpivame do zblbnuti

Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 20.28

tak to mate pěkně veselo, musí to byt fajn

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů