Olejový radiátor

zobrazeno 3224×

Vložil(a): snany, 22. 11. 2018 8.53

Máme u ložnice malou místnost, která slouží jako šatna, bohužel nás nenapadlo dát tam radiátor- asi mlíko na mozku (ani tam nevedou trubky). Teď přemýšlím jak to vyřešit (topenáře opravdu volat nebudu, topení a kotel jsme předělávali v červnu a to mi fakt stačil na hodně dlouho). Manžela napadl olejové topení - radiátor do zásuvky, ale nikdo z našich známých ho nemá. Tak se ptám tady vás na zkušenosti, případně mi navrhněte alternativu. Díky.

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 28. 11. 2018, 8.31

Mám na chalupě jako doplněk k nafťákům, nesmrdí nebo něco podobného, akorát se nedoporučuje něčím přikrývat apod. A hodně žere?

Aliisha

Aliisha, 22. 11. 2018, 22.19

Do šatny bych topení nedávala. Vždyť tam člověk není půl dne, ale maximálně pár minut.

snany, 23. 11. 2018, 2.22

Nezáleží jak často tam člověk chodí, topení nechci proto aby mi tam bylo teplo , ale abych nemusela vyhodit skříň

An an (andrejka3741)

andrejka3741, 23. 11. 2018, 15.47

Takže tam chceš topit kvůli skříni? Proč prosím tě? Jestli se mohu zeptat...

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 11. 2018, 20.11

S timhle zkusenosti nemam. Libi se mi t a deska na tu zed, uz jen proto, ze to nezabere tolik mista jak radiator nekde na podlaze

V007A, 22. 11. 2018, 14.25

Já bych asi v šatně netopila.

Zdeňka S., 22. 11. 2018, 12.56

Elektricky radiátor je žrout energie...my jsme měli 2 a dali jsme je pryč. Max na chvilku zapneme ventilátor ,ale i ten dost žere. Pak vím o tom malém z reklamy, ale zkušenost nemám ..

patricia077

patricia077, 22. 11. 2018, 15.02

Jj tj taky fakt hodně má velkou spotřebu

Minnie, 22. 11. 2018, 12.05

Asi bych taky volila elektrický, ale zapínala bych jen na chvilku

snany, 22. 11. 2018, 17.48

Olejový je elektrický

Minnie, 22. 11. 2018, 19.12

MMyslela jsem takový ten klasický přímotop

snany, 23. 11. 2018, 2.18

Ten je k ničemu, špatně se čistí, vevnitř se usazuje prach

An an (andrejka3741)

andrejka3741, 22. 11. 2018, 11.29

A proc chces v satne vlastne topit? Napada me jedine elektricky primotop, ale na co? To ho tam zapnes treba na pul dne? To vas pak vyuctovani za elektrinu sezere.

NiFee

NiFee, 22. 11. 2018, 11.09

a nieco take ako sa dava do kupelne? , alebo aj olejove ci teplovzdusný ventilator.

snany, 22. 11. 2018, 13.43

Klasický olejový radiátor. Něco v tom stylu

Janako

Janako, 22. 11. 2018, 10.19

Na co tam potřebujete topení? Teda jestli to chápu správně tak, že tam máte jen oblečení?

snany, 22. 11. 2018, 13.49

Kdybychom tam měli brambory tak tam topení nepotřebuji. Ano, právě, že tam mám skříně a oblečení. Sousedí se sklepem, který k ničemu nemáme a odtamtud se tlačí vlhkost a hlavně mimo topnou sezónu to nedělá dobrotu. Moje otázka zněla zda má někdo zkušenost Sama vím zda tam to či ono potřebuji

Janako

Janako, 22. 11. 2018, 14.35

Jen jsem se zeptala jako zde X dalších ?Netušila jsem, že šatna sousedi se sklepem a zároveň s ložnicí. Ale píšeš mimo topnou sezónu, teď ta sezóna ale je, ne? Netuším, co je olejové t., znám klasický přímotop nebo možná nějaký odvlhcovac? Tohle je dotaz spíš na někoho technického než pro matky na mateřský ?

snany, 22. 11. 2018, 17.47

Já třeba se sousedkou řeším různé stavební věci a to je taky matka na mateřské

Janako

Janako, 22. 11. 2018, 20.20

Já mám na řešení stavebních věci manžela, to vše jde kolem mě ?

patricia077

patricia077, 22. 11. 2018, 20.32

Já taky jelikož má stavebni průmyslovku pak vysokou v Ostravě a navrch dvacet pět let praxe tak ať se snaží

Katka

Katka, 22. 11. 2018, 9.46

Tchýně má elektrický přímotop, ale ne teda v šatně ?

patricia077

patricia077, 22. 11. 2018, 9.49

Upřímně do šatny bych ho fakt nedala

snany, 22. 11. 2018, 13.50

A co by jsi tam dala?

patricia077

patricia077, 22. 11. 2018, 15.04

Nic

snany, 22. 11. 2018, 13.50

Klasický El. přímotop jsme měli, ale v něm se dobře usazuje prach, špatně čistí...

patricia077

patricia077, 22. 11. 2018, 15.04

Jo je celkem naprd my ho měli jak jsem psala práší děcka do něj cpali kde co hlavně syn

patricia077

patricia077, 22. 11. 2018, 15.06

Dole nejde reagovat tchýně je hladová že ti nenadala ani líznout

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů