Olejový radiátor
Vložil(a): snany, 22. 11. 2018 8.53
Máme u ložnice malou místnost, která slouží jako šatna, bohužel nás nenapadlo dát tam radiátor- asi mlíko na mozku (ani tam nevedou trubky). Teď přemýšlím jak to vyřešit (topenáře opravdu volat nebudu, topení a kotel jsme předělávali v červnu a to mi fakt stačil na hodně dlouho). Manžela napadl olejové topení - radiátor do zásuvky, ale nikdo z našich známých ho nemá. Tak se ptám tady vás na zkušenosti, případně mi navrhněte alternativu. Díky.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 28. 11. 2018, 8.31
Mám na chalupě jako doplněk k nafťákům, nesmrdí nebo něco podobného, akorát se nedoporučuje něčím přikrývat apod. A hodně žere?
Aliisha, 22. 11. 2018, 22.19
Do šatny bych topení nedávala. Vždyť tam člověk není půl dne, ale maximálně pár minut.
andrejka3741, 23. 11. 2018, 15.47
Takže tam chceš topit kvůli skříni? Proč prosím tě? Jestli se mohu zeptat...
L.janicka.l, 22. 11. 2018, 20.11
S timhle zkusenosti nemam. Libi se mi t a deska na tu zed, uz jen proto, ze to nezabere tolik mista jak radiator nekde na podlaze
patricia077, 22. 11. 2018, 15.02
Jj tj taky fakt hodně má velkou spotřebu
andrejka3741, 22. 11. 2018, 11.29
A proc chces v satne vlastne topit? Napada me jedine elektricky primotop, ale na co? To ho tam zapnes treba na pul dne? To vas pak vyuctovani za elektrinu sezere.
NiFee, 22. 11. 2018, 11.09
a nieco take ako sa dava do kupelne? , alebo aj olejove ci teplovzdusný ventilator.
Janako, 22. 11. 2018, 10.19
Na co tam potřebujete topení? Teda jestli to chápu správně tak, že tam máte jen oblečení?
Kdybychom tam měli brambory tak tam topení nepotřebuji. Ano, právě, že tam mám skříně a oblečení. Sousedí se sklepem, který k ničemu nemáme a odtamtud se tlačí vlhkost a hlavně mimo topnou sezónu to nedělá dobrotu. Moje otázka zněla zda má někdo zkušenost Sama vím zda tam to či ono potřebuji
Janako, 22. 11. 2018, 14.35
Jen jsem se zeptala jako zde X dalších ?Netušila jsem, že šatna sousedi se sklepem a zároveň s ložnicí. Ale píšeš mimo topnou sezónu, teď ta sezóna ale je, ne? Netuším, co je olejové t., znám klasický přímotop nebo možná nějaký odvlhcovac? Tohle je dotaz spíš na někoho technického než pro matky na mateřský ?
Janako, 22. 11. 2018, 20.20
Já mám na řešení stavebních věci manžela, to vše jde kolem mě ?
patricia077, 22. 11. 2018, 20.32
Já taky jelikož má stavebni průmyslovku pak vysokou v Ostravě a navrch dvacet pět let praxe tak ať se snaží
Katka, 22. 11. 2018, 9.46
Tchýně má elektrický přímotop, ale ne teda v šatně ?
patricia077, 22. 11. 2018, 9.49
Upřímně do šatny bych ho fakt nedala
patricia077, 22. 11. 2018, 15.04
Nic
patricia077, 22. 11. 2018, 15.04
Jo je celkem naprd my ho měli jak jsem psala práší děcka do něj cpali kde co hlavně syn
patricia077, 22. 11. 2018, 15.06
Dole nejde reagovat tchýně je hladová že ti nenadala ani líznout