Orgsak z VP
Vložil(a): V007A, 2. 3. 2018 20.52
Mamky,máte některá ty pytlíky,jak jsou ve VP? Stále více přemýšlím o životním prostředí,jak ho ušetřit a zajímalo by mě,jestli v těch pytlikach ty rohlíky třeba do druhého dne neztvrdnou???
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 6. 3. 2018, 14.32
Mam zkusenost s jinym druhem pytliku a prijde mi, ze to je tak nastejno jako v igelitaku. Ale treba s klasickym papirovym pytlikem mam zkusenost, ze drive ztvrdne nez z igelitaku.
Fuga, 5. 3. 2018, 10.00
tak to budu ráda za zkušenosti a i jak je to s údržbou
jitkamety, 4. 3. 2018, 13.02
Nemam zkusenosti ale určitě az si to nekdo objedna z VP tak budu rada za mensi recenzi
k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2018, 8.59
Moc dlouho to prý nevydrží ale na zkoušku jsem vzala malé balení z VP
k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2018, 10.21
Jo určitě ale bude to trvat čekám jestli se neobjeví ještě něco než si to nechám poslat ?
Janako, 3. 3. 2018, 19.58
Taky jsem na to koukala,ale nevim.
Adrianita, 3. 3. 2018, 12.57
Přeji si je k narozkam. Hlavně Teda na ovoce. Prý v nich pečivo rychleji tvrdne. Ale mám i chlebnik. Déle prý vydrží doma pečený chléb a když pytlík navoskujete. Pytlíky jsou ale celkem drahé, lepší je si je ušít třeba že staré záclony, ale já jsem antitalent.
L.janicka.l, 3. 3. 2018, 19.57
A tak sesit kus latky dokaze kazdy
Adrianita, 3. 3. 2018, 20.44
Já ne Nejsem každý