Oslava 50tých narozenin
Vložil(a): Leňulka, 12. 9. 2017 22.24
Před časem jsem tu psala co jsme tchýni koupili k narozeninám, někteří chtěli vědět jak oslava dopadne. Takže bylo to super, tchán to zmákl suprácky a tchýně byla z oslavy paf a z dárku nadšená, příbory komentovala jééé bezva ty se zrovna hodí :-D a na fotku vnučky skoro nic neřekla jak byla dojatá i slzička ukápla :-) Jinak sešli se tam všichni její děti s partnery, akorát jak jsem psala ten jeden syn je dost pod vlivem přítelkyně, všichni jsme tam zůstali přes noc jen oni se kolem páté sebrali a jeli domů ale ne, že by nám to nějak vadilo, švagr to naopak komentoval slovy kyselej ksicht konečně vypadl :-D myslel tu bráchovu přítelkyni on jí nikdo moc nemusí no. Ale i tak to bylo bezva a když odjeli tak jsme to teprve pořádně rozjeli :-D Takže to dopadlo na jedničku
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 14. 9. 2017, 5.52
kyselý ksicht je tedy tvrdá narážka, ale oslava vyšla opravdu perfektně
Aliisha, 13. 9. 2017, 20.53
Tak hlavně že se vše vydařilo
Janako, 13. 9. 2017, 20.09
Tak to je hlavni, ze byla oslavenkyne spokojena?
Žofinka, 13. 9. 2017, 14.24
super, že se oslava i dárek vydařil, tchán má můj velký obdiv