Oslava narozenin - 7 let
Vložil(a): vendy.z, 14. 12. 2017 9.36
Vždy jsem pořádala oslavy v kruhu rodinném a pak dávala dort do školky. Ale dcera je již školačka a touží po oslavě, kam by mohla pozvat kamarádky a kamarády ze školy a i odjinud. Ještě ji nikdo nepozval na nějakou oslavu, ač jsem viděla, že občas ve školce někdo někomu pozvánku dával a pod. Jak udělat pozvánku - pro děti i rodiče zároveň, když je neznám? nebo aby tam dítě jen zavedli a pak vyzvedli?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 16. 12. 2017, 5.21
tak ať se oslava té "velké" holce vydaří )
Fuga, 15. 12. 2017, 16.07
Děláme to bez rodičů, protože nemáme nafukovací byt a pozvánky natisknu a deti vymalují
Mygara, 15. 12. 2017, 9.32
Namalovat pozvánku a ať je rozdá kamarádům. U nas většinou dovětek, že účast rodičů není nutna
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2017, 21.20
Moc pěkně udělaná pozvánka Je to fajn
Kamila Pecharová, 15. 12. 2017, 22.16
Teda ta se povedla!