Oslava narozenin - 7 let

zobrazeno 4368×

Vložil(a): vendy.z, 14. 12. 2017 9.36

Vždy jsem pořádala oslavy v kruhu rodinném a pak dávala dort do školky. Ale dcera je již školačka a touží po oslavě, kam by mohla pozvat kamarádky a kamarády ze školy a i odjinud. Ještě ji nikdo nepozval na nějakou oslavu, ač jsem viděla, že občas ve školce někdo někomu pozvánku dával a pod. Jak udělat pozvánku - pro děti i rodiče zároveň, když je neznám? nebo aby tam dítě jen zavedli a pak vyzvedli?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

zinka, 25. 1. 2018, 18.15

Děkuji za tip, na stránky jsem koukala. Incatering se mě líbí, už jsem je poptala.

vendy.z, 26. 1. 2018, 20.55

hhmmm a to by dotaz na něco jiného

vilina, 23. 1. 2018, 18.50

Zkuste se mrknout na www.incatering.cz Tam najdete to co hledáte:-)

vendy.z, 24. 1. 2018, 7.58

Jéjky, oslava je dávno za námi Catering jsem zvládla sama

vendy.z, 24. 1. 2018, 7.59

mmch, proč radíte catering, když jsem se ptala na to jak pozvat děti rodičů, které neznám?

zinka, 19. 1. 2018, 19.08

Taky by se mě nějaká taková firma hodila, ale je jich hodně a nevím kterou vybrat. Potřebuji tip.

vendy.z, 19. 1. 2018, 20.45

Proč firma? Vzala jsem si dovolenou, manžel našel nějaké hry a kouzla a děti to chválí do dnes

vendy.z, 24. 1. 2018, 8.00

Hlavně otázka byla úplně o něčem jiném - koukám, že se tady čte jen nadpis

vandica, 17. 1. 2018, 17.40

Chceme dceři udělat oslavu k desátým narozeninám. Chce si pozvat kamárady. Rádi bychom využili solidní firmu nejlépe z Prahy, která by nám připravila občerstvení na míru. Má někdo zkušenost.

vendy.z, 19. 1. 2018, 20.46

My to udělali svépomocí - vzlala jsem si dovolenou, udělala dort, zákusky, chlebíčky, výzdobu. Manžel nastudoval hry a kouzelnické triky a děti na to vpomínají doteď

Žofinka

Žofinka, 16. 12. 2017, 5.21

tak ať se oslava té "velké" holce vydaří )

vendy.z, 16. 12. 2017, 22.49

děkujeme, moc se těší

Fuga

Fuga, 15. 12. 2017, 16.07

Děláme to bez rodičů, protože nemáme nafukovací byt a pozvánky natisknu a deti vymalují

vendy.z, 15. 12. 2017, 21.42

já zpracovala graficky a vytiskla

Kikinka30, 15. 12. 2017, 11.36

At si je mala rozda kamoskam a kamaradum ve skole sama,staci z tvrdeho papiru,to vyrobite doma a pokud nate detovacky,muzete nazdobit

vendy.z, 15. 12. 2017, 21.41

dneska rozdáno ve škole a dodáno dalším kamarádům...je to už v úterý, v pondělí by bylo pozdě

Mygara

Mygara, 15. 12. 2017, 9.32

Namalovat pozvánku a ať je rozdá kamarádům. U nas většinou dovětek, že účast rodičů není nutna

vendy.z, 15. 12. 2017, 21.42

aha, to jsem tam mohla napsat, už pozvánky vytištěny a rozdány

Zdeňka S., 15. 12. 2017, 6.42

Kamarádka takhle organizovala pro dceru. S rodiči se ve škole osobně domluvila a oni děti přivezli a zase odvezli

vendy.z, 15. 12. 2017, 7.16

Tak snad nám to též klapne Dcera se moc těší. Dnes má dávat pozvánky ve škole dětem....je to už v úterý a v pondělí by bylo pozdě...

Nikoll, 14. 12. 2017, 18.51

Nebo udělat pozvánku na kterou vše napsat, že rodiče jsou na oslavu zváni také, a pokud nechtějí oslava je od xhod v místě a do X hod a dát jí dětem ve školce aby jí dali rodičům. Nebo porozdat kamarádům rodičům v šatně třeba jestli se potkáte

vendy.z, 14. 12. 2017, 19.51

dcera chodí do školy ne školky.... Jo tak nějak to budu podávat. Je to obecné, v rámci Klubu maminek, tudíž to bude kdo chce může jít s dětmi. Zítra dcera bude ve škole dávat pozvánky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2017, 21.20

Moc pěkně udělaná pozvánka Je to fajn

vendy.z, 15. 12. 2017, 7.16

Nikoll, 15. 12. 2017, 7.54

To se omlouvám, překoukla jsem se jinak moc pěkně udělaná pozvánka

vendy.z, 15. 12. 2017, 21.43

ani nevím, jak překoukla? Děkuji, dcerka ji schválila, to je největší pochvala

Kamila Pecharová, 15. 12. 2017, 22.16

Teda ta se povedla!

vendy.z, 16. 12. 2017, 22.50

děkuji

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů