otisk ručky nožky

zobrazeno 1764×

Vložil(a): patricia077, 5. 11. 2016 9.50

Maminky, jakou techniky jste použily vy osobně..dcerce jsme otiskli tlapku do sádry, ale šlo to špatně a ještě měla nožku jako dinosaurus, jak s sebou mlela, a tak teď pro ni i pro syna jsem koupila tu barvu na otisky v DM a vím, že jiné mamky zkoušely i domácí způsoby vlastní výroby nebo třeba rtěnku apod...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 25. 4. 2017, 17.57

já to dělala prstovými barvami

Fuga

Fuga, 24. 1. 2017, 17.11

já natřela prstovými barvami

patricia077

patricia077, 24. 1. 2017, 19.38

Čertice, 14. 11. 2016, 11.07

My máme otiskovací hmotu z Lidlu. Vypadá to krásně ale byla to fuška, malej musel spát. Takže v jednom to neuděláte

patricia077

patricia077, 14. 11. 2016, 11.10

Tppvypadá paradne ani nevím že v lidlu něco takového meli

Kamibur, 5. 11. 2016, 19.31

Pouzili jsme razitkovaci polstarek?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.59

To jste měli originální razítko super nápad

nikolava, 5. 11. 2016, 17.34

My máme pouze otisk nožky a ručky barvou z DM

dasza, 5. 11. 2016, 16.04

Pokazde davame prstove barvy.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.59

Prstové barvy jsou fajn, také jsem je koupila

Adrianita

Adrianita, 5. 11. 2016, 15.18

Dostali jsme speciální hmotu i s rámečkem a výsledek perfektní. Manžel už několikrát jako dárek vyráběl z mouky a vody a upekl v troubě a taky hezký.

patricia077

patricia077, 5. 11. 2016, 15.29

šikula

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 12.23

Taky jsme měli speciální hmotu a celkem se povedla. Letos to chci zkusit znovu? to bude teprve boj, loni se nemohla ještě bránit?

patricia077

patricia077, 5. 11. 2016, 14.25

No právě

AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 12.13

Mam otisk nozicky a rucicky do specialni hmoty

Zdeňka S., 5. 11. 2016, 10.38

Otiskávali jsme normální prstovou barvou, :-)zkoušeli jsme i odlitek . Koupila jsem na to nějakou speciální odlévací sadu ale byla to teda fuška

patricia077

patricia077, 5. 11. 2016, 10.40

paráda .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.59

Máte moc pěkný odlitek Paráda

Zdeňka S., 7. 11. 2016, 11.29

Děkuju, dělali jsme asi ve třech měsících, a povedl se až na potřetí

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů