otisk ručky nožky
Vložil(a): patricia077, 5. 11. 2016 9.50
Maminky, jakou techniky jste použily vy osobně..dcerce jsme otiskli tlapku do sádry, ale šlo to špatně a ještě měla nožku jako dinosaurus, jak s sebou mlela, a tak teď pro ni i pro syna jsem koupila tu barvu na otisky v DM a vím, že jiné mamky zkoušely i domácí způsoby vlastní výroby nebo třeba rtěnku apod...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 25. 4. 2017, 17.57
já to dělala prstovými barvami
Fuga, 24. 1. 2017, 17.11
já natřela prstovými barvami
patricia077, 24. 1. 2017, 19.38
patricia077, 14. 11. 2016, 11.10
Tppvypadá paradne ani nevím že v lidlu něco takového meli
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.59
To jste měli originální razítko super nápad
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.59
Prstové barvy jsou fajn, také jsem je koupila
Adrianita, 5. 11. 2016, 15.18
Dostali jsme speciální hmotu i s rámečkem a výsledek perfektní. Manžel už několikrát jako dárek vyráběl z mouky a vody a upekl v troubě a taky hezký.
patricia077, 5. 11. 2016, 15.29
šikula
Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 12.23
Taky jsme měli speciální hmotu a celkem se povedla. Letos to chci zkusit znovu? to bude teprve boj, loni se nemohla ještě bránit?
patricia077, 5. 11. 2016, 14.25
No právě
AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 12.13
Mam otisk nozicky a rucicky do specialni hmoty
patricia077, 5. 11. 2016, 10.40
paráda .-)
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.59
Máte moc pěkný odlitek Paráda