Palačinky..

zobrazeno 1187×

Vložil(a): dasza, 9. 4. 2017 18.14

Nase decka je miluji...dneska v 17h rika kluk..mami.udelej nam palacinky.. Ja nemam mliko.. Aha.nevadi.bere penezenku.segru za ruku a odchazi..za 20min se vraci i s mlikem(byli ve vecerce)..mami mliko mas.tak sup do toho...a jeste si usetrila..koupil sem to ze sveho.. A matka?stoji u plotny a dela mraky palacinek.neb jen ti dva sni z litru behem chvile..

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Tereez, 22. 11. 2018, 20.47

palačinky miluju, ještě když si na to dám džem tak je to bomba

Žofinka

Žofinka, 11. 8. 2017, 16.39

obětavá maminka a šikovné děti

vendy.z, 26. 4. 2017, 9.29

jejda to je tak pěkné

jajulaš, 22. 4. 2017, 6.09

užasné palacinky jsou palacinky, ty nezklamou

Kamibur, 11. 4. 2017, 5.18

U nas palacinky take jedou ve velkem. Dcera k nim byla zpocatku neduveriva, trikrat nechtela a po ctvrte uz snedla 2 palacinky? Od te doby je litr mleka malo?

skřítek, 10. 4. 2017, 22.08

Jinak dělala jsem je pro malou (která je stejně nejedla) místo z mléka jenom z vody a vůbec nepoznáte rozdíl. Pro případ, že by vám zas někdy došlo mlíko....

Fuga

Fuga, 10. 4. 2017, 12.31

motivace byla velmi silná .-)

patricia077

patricia077, 10. 4. 2017, 11.50

když je chuť tak nic nestojí v cestě

nikolava, 10. 4. 2017, 10.04

Náš malý si palačinku dá, ale zas tolik mu nechutnají, aby jim snědl tolik Ale je super, že pro mlíko došli, když chtějí papání

Leňulka, 10. 4. 2017, 6.36

Tak to nezávidím, naše dcera 14m je nechce vůbec ani jiná sladká jídla, tak to asi budu mít jednodušší, pokud teda tomu nepříjde časem na chuť jinak manžel je miluje, takže když hodí očko a řekne mámo?? tak vím, která bije

Aliisha

Aliisha, 10. 4. 2017, 8.40

Syn skladké také nemusí. Nedávno jsem mu dala domácí marmošku a on se šklebil

skřítek, 10. 4. 2017, 22.07

Taky jsem je včera malé dělala poprvé a myslela jsem si jak jí tím ohromím. Ani omylem, vůbec to nejedla....

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů