Palačinky..
Vložil(a): dasza, 9. 4. 2017 18.14
Nase decka je miluji...dneska v 17h rika kluk..mami.udelej nam palacinky.. Ja nemam mliko.. Aha.nevadi.bere penezenku.segru za ruku a odchazi..za 20min se vraci i s mlikem(byli ve vecerce)..mami mliko mas.tak sup do toho...a jeste si usetrila..koupil sem to ze sveho.. A matka?stoji u plotny a dela mraky palacinek.neb jen ti dva sni z litru behem chvile..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 11. 8. 2017, 16.39
obětavá maminka a šikovné děti
Fuga, 10. 4. 2017, 12.31
motivace byla velmi silná .-)
patricia077, 10. 4. 2017, 11.50
když je chuť tak nic nestojí v cestě
Aliisha, 10. 4. 2017, 8.40
Syn skladké také nemusí. Nedávno jsem mu dala domácí marmošku a on se šklebil