Pařížské rohlíčky
Vložil(a): Teryk92, 5. 12. 2018 21.49
Nemáte prosím někdo OSVĚDČENÝ recept na pařížské rohlíčky? Na internetu je tucet receptů - každý jiný - a já vůbec netuším, který vybrat.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 18. 12. 2018, 18.26
tak ty bych si daLA HNED
Žofinka, 7. 12. 2018, 12.45
Tak to bych si také dala
Mygara, 6. 12. 2018, 20.55
Jojo, ty jsou super a jak to přičítám, tak se inspiruji
Aliisha, 6. 12. 2018, 20.47
Nemám, ale na netu jich ke kopa. Nedaří se mi moc
patricia077, 6. 12. 2018, 18.23
Jo krém až těsně před Vánoci
L.janicka.l, 6. 12. 2018, 22.05
Me chutnaji i samotne bez kremu, jak se rozplynou na jazyku,
Janako, 6. 12. 2018, 13.29
My to moc nejíme, tak to ani nedelam.
patricia077, 6. 12. 2018, 10.28
Hele mamka měla od kolegyně byly dobré ale ta náplň z pařížské šlehačky se tehdy zkazila brzo i ve špajzu
patricia077, 6. 12. 2018, 11.54
Ale ty mamky vypadaly teda stejně jako na fotce ale recept bohužel nemám, děláme spíš takové košíčky a do nich rozinku je tam taky kapka alkoholu ale není skoro cítit
L.janicka.l, 6. 12. 2018, 16.51
A ja si rikala, ze vypadaji stejne jak ty nase vloni
L.janicka.l, 6. 12. 2018, 16.52
Slehacka je k rychle spotrebe,proto ji nedelame, pokud se to neji treba jen dva dny
patricia077, 6. 12. 2018, 16.54
Tak tak