Pařížské rohlíčky

zobrazeno 2709×

Vložil(a): Teryk92, 5. 12. 2018 21.49

Nemáte prosím někdo OSVĚDČENÝ recept na pařížské rohlíčky? Na internetu je tucet receptů - každý jiný - a já vůbec netuším, který vybrat.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 18. 12. 2018, 18.26

tak ty bych si daLA HNED

Adelinka, 7. 12. 2018, 15.52

Mňam, to bych si taky hned dala, ale nikdy jsme je nedělala a ani nikdo jiný z rodiny.

Žofinka

Žofinka, 7. 12. 2018, 12.45

Tak to bych si také dala

vendy.z, 7. 12. 2018, 6.31

Takové dělám, těsto mám takové co se vykrajuje - ne stříká sáčkem.

Teryk92, 7. 12. 2018, 11.29

A jaký děláte krém?

vendy.z, 7. 12. 2018, 13.21

Zkaramelizované Salko+máslo, nebo na jaký mám chuť

Teryk92, 7. 12. 2018, 19.20

Nad tím jsem také přemýšlela, ale bojím se těch teplot. Aby se mi nezdrcl.

vendy.z, 7. 12. 2018, 19.49

Když se krém zdrcne vlivem nestejnych teplot surovin, stačí zaslehat rozpuštěné máslo nebo dám krém na 15 sekund nahřat v mikrovlnce a pak vyšlehám.

Teryk92, 7. 12. 2018, 22.52

Super tip. Děkuju

Mygara

Mygara, 6. 12. 2018, 20.55

Jojo, ty jsou super a jak to přičítám, tak se inspiruji

Aliisha

Aliisha, 6. 12. 2018, 20.47

Nemám, ale na netu jich ke kopa. Nedaří se mi moc

Teryk92, 6. 12. 2018, 17.00

Tak jsem dneska zkusila upéct. A řekla bych, že se podařily. Tak teď ještě musím vymyslet jaký krém udělám. Ale na ten je naštěstí ještě čas.

patricia077

patricia077, 6. 12. 2018, 18.23

Jo krém až těsně před Vánoci

L.janicka.l

L.janicka.l, 6. 12. 2018, 22.05

Me chutnaji i samotne bez kremu, jak se rozplynou na jazyku,

vendy.z, 7. 12. 2018, 6.31

dávala jsem různý krém - každý rok jiný, výborný byl zkaramelizované Salko + máslo a vyšlehat.

Janako

Janako, 6. 12. 2018, 13.29

My to moc nejíme, tak to ani nedelam.

Minnie, 6. 12. 2018, 12.34

Cukroví se u nás peče i konzumuje ve velkém... ale rohlíčky jsem nezkoušela takže děkuji za diskuzi, anad se inspiruji

patricia077

patricia077, 6. 12. 2018, 10.28

Hele mamka měla od kolegyně byly dobré ale ta náplň z pařížské šlehačky se tehdy zkazila brzo i ve špajzu

Teryk92, 6. 12. 2018, 11.39

Ke krému jsem se ještě ani nedostala. Těch receptů na krém je taky hrozná kupa.

patricia077

patricia077, 6. 12. 2018, 11.54

Ale ty mamky vypadaly teda stejně jako na fotce ale recept bohužel nemám, děláme spíš takové košíčky a do nich rozinku je tam taky kapka alkoholu ale není skoro cítit

L.janicka.l

L.janicka.l, 6. 12. 2018, 16.51

A ja si rikala, ze vypadaji stejne jak ty nase vloni

L.janicka.l

L.janicka.l, 6. 12. 2018, 16.52

Slehacka je k rychle spotrebe,proto ji nedelame, pokud se to neji treba jen dva dny

patricia077

patricia077, 6. 12. 2018, 16.54

Tak tak

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů