Parní čistič na okna
zobrazeno 3156×
Vložil(a): snany, 15. 11. 2017 11.22
Máte některá parní čistič a využíváte ho? Tak nějak přemýšlïm jak si ulehčit práci- mytí oken.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Barbarelka, 18. 11. 2017, 7.09
Teda nemám a asi začnu zvažovat
Lenourecek, 17. 11. 2017, 22.06
Nikdy jsem s ním okna nečistila, takže neporadím
Mygara, 16. 11. 2017, 13.21
nemám ho, asi bych ho stejně moc nepoužívala, okna i tak čistím sporadicky
Žofinka, 16. 11. 2017, 10.16
Ja jsem o nem zvazovala, ale nedoslo na nej