Parní čistič na okna

zobrazeno 3156×

Vložil(a): snany, 15. 11. 2017 11.22

Máte některá parní čistič a využíváte ho? Tak nějak přemýšlïm jak si ulehčit práci- mytí oken.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

MilkaMala, 19. 3. 2022, 20.51

Můžu se zeptat jestli máte některá doma parní čistič od oravy ?

Barča2020, 4. 11. 2021, 20.39

Parní čistič je super, my už doma bez něj ani ránu.

vendy.z, 25. 11. 2017, 19.52

Mě by se moc líbil

Leňulka, 21. 11. 2017, 9.03

Tchýně i mamka si pořídili na okna ty vysavače, jen přetřou mokrým hadrem a zbytek dělá ten strojek, jakoby stěrkový vysavač a je to parádní a rychlé, nemůžou si vynachválit, také si to chci pořídit. Obě mají Leifheit a jsou spokojený

Barbarelka, 18. 11. 2017, 7.09

Teda nemám a asi začnu zvažovat

Lenourecek, 17. 11. 2017, 22.06

Nikdy jsem s ním okna nečistila, takže neporadím

nikolava, 17. 11. 2017, 15.13

Mám jen vysavač na okna (dostala jsem ho jako dárek k mopu) a docela to s ním jde, ale sama bych si ho asi nekoupila

Mygara

Mygara, 16. 11. 2017, 13.21

nemám ho, asi bych ho stejně moc nepoužívala, okna i tak čistím sporadicky

Žofinka

Žofinka, 16. 11. 2017, 10.16

Ja jsem o nem zvazovala, ale nedoslo na nej

Čertice, 16. 11. 2017, 7.32

Já mám jen vysavač na okna a taky jsem spokojená. Přítel chtěl taky na tu páru, hlavně kvůli sprchovému koutu, ale zatím na něj nedošlo.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů