Pečené kaštany
Vložil(a): Adelinka, 2. 11. 2016 8.13
Děláte doma pečené kaštany a jak? Chutnají vám?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 26. 4. 2017, 17.34
mám je moc ráda, ale občas koupím vyschlé
Katka, 26. 11. 2016, 19.01
Dnes jsem měla pečené kaštany po druhé v životě a chutnaly mi hrozně moc, poprvé vůbec, nevím čím to bylo. Byly krásně nasládlé, daly jsme si k tomu ledový salát a kefír a byla bezva večeře.
Kamila Pecharová, 2. 11. 2016, 21.39
Doma ne, dáváme si na trzích, ale osobně na tom nic extra nevidím..
Jana82, 2. 11. 2016, 17.24
Neděláme, ale pokud jsou na Vánočních trzích, rádi si je dáme.