Pěstování
Vložil(a): L.janicka.l, 27. 2. 2017 20.25
Přiznejte se kdo si doma pěstujete vlastní zeleninu. Není nad domácí chutnou pěstovanou s láskou. Mě to baví, je to můj koníček, už koncem ledna jsem si vysadila semena paprik, teď chci vysejt rajčata, pak dýně, cukety... Nějaké sazeničky si kupuji od místních zelinářů na trhu (okurky, salát, kedlubny, celer). A co vy ....
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 22. 11. 2017, 6.25
u nás pěstuje babička a dcera
annicka, 8. 3. 2017, 14.34
Ja mam jahody a bylinky na balkone, loni byla i boruvka ale byla uz moc velka tak sla na zahradku
k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 20.15
Nemám kde, balkon je mini a není zakrytý, ale něco pěstuje prababička, bohužel je to z ruky, abych tam mohla pěstovat i já
Jana82, 2. 3. 2017, 9.32
Už kupujeme sazenice, máme vlastní zahrádku a pěstujeme tam všechno možné.
Fuga, 1. 3. 2017, 9.24
taky pěstuju, ale většinou jen hrášek, rajčata, jahody, maliny a bylinky, jo a taky salát a ředkvičky a dýně
L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.30
I to staci ☺
marqueta, 28. 2. 2017, 17.59
No jo už se to zase blíží Kvůli přestavbě zahrady jsem zatím musela zrušit záhon a pařeniště, ale můj hodný manžel mi vyrobil obří truhlíky. Postavili jsme je ke zdi garáže. V truhlíkách mám rajčátka a pod nimi salát a ředkvičky. Fotka je ještě pytlová, ale truhlíky právě zajišťují multipěstění Letos budeme zakládat bylinkovou zahrádku.
L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.30
Moc pekny a manzel je sikovny, ze vyrobil ?
Mygara, 28. 2. 2017, 17.46
já zahradu nemám, tak nepěstuji, ale zásobuje nás babička z chaty
Aliisha, 28. 2. 2017, 20.50
Taky jsem bez zahrady. Naštěstí máme velký balkon, tak aspoň něco
L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.32
Babicka pestitelka je velka vyhoda ?
Adrianita, 28. 2. 2017, 14.46
Na balkoně bylinky a cherry rajčátka. Zahradu máme jinde než bydlíme, takže teď už tam máme jen jabloň, keře s malinama a jahody.
L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.32
Ovoce je taky fajn
L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.34
Ja nevim jak to delam ale redkvicky mi nikdy nesli
pouzarovaj, 28. 2. 2017, 13.28
Jj, zeleninu také máme rádi naši - hlavně vím, kde jí pěstuji a ještě k tomu pro ní nikam nemusím (myšleno do obchodu). Papriky máme též, ale hlavně milujeme domácí rajčata! A jinak dýně, cuketa, mrkev, por, cibulka, hrášek, růžičková kapusta, ředkvičky...Mám 4 mini záhonky a rajčata a papriky v květináčích, ale letos se chystám na foliáček.
L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.37
Chut kupovanych a domacich rajcat se neda srovnavat ?
pouzarovaj, 1. 3. 2017, 11.58
Přesně tak..kupované vůbec nechutná jako rajče
k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 20.16
U nás máme štěstí, že na tržnici v sezoně prodávají i domácí a ochutnala jsem malinovky a lepší rajče jsem nejedla
L.janicka.l, 4. 3. 2017, 21.20
U nas taky zahradnici neco malo prodavaji, nejdriv sazenice a pak zeleninu