Pěstování

zobrazeno 1891×

Vložil(a): L.janicka.l, 27. 2. 2017 20.25

Přiznejte se kdo si doma pěstujete vlastní zeleninu. Není nad domácí chutnou pěstovanou s láskou. Mě to baví, je to můj koníček, už koncem ledna jsem si vysadila semena paprik, teď chci vysejt rajčata, pak dýně, cukety... Nějaké sazeničky si kupuji od místních zelinářů na trhu (okurky, salát, kedlubny, celer). A co vy ....

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 22. 11. 2017, 6.25

u nás pěstuje babička a dcera

annicka

annicka, 8. 3. 2017, 14.34

Ja mam jahody a bylinky na balkone, loni byla i boruvka ale byla uz moc velka tak sla na zahradku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 20.15

Nemám kde, balkon je mini a není zakrytý, ale něco pěstuje prababička, bohužel je to z ruky, abych tam mohla pěstovat i já

Jana82

Jana82, 2. 3. 2017, 9.32

Už kupujeme sazenice, máme vlastní zahrádku a pěstujeme tam všechno možné.

Fuga

Fuga, 1. 3. 2017, 9.24

taky pěstuju, ale většinou jen hrášek, rajčata, jahody, maliny a bylinky, jo a taky salát a ředkvičky a dýně

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.30

I to staci ☺

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 28. 2. 2017, 17.59

No jo už se to zase blíží Kvůli přestavbě zahrady jsem zatím musela zrušit záhon a pařeniště, ale můj hodný manžel mi vyrobil obří truhlíky. Postavili jsme je ke zdi garáže. V truhlíkách mám rajčátka a pod nimi salát a ředkvičky. Fotka je ještě pytlová, ale truhlíky právě zajišťují multipěstění Letos budeme zakládat bylinkovou zahrádku.

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.30

Moc pekny a manzel je sikovny, ze vyrobil ?

Mygara

Mygara, 28. 2. 2017, 17.46

já zahradu nemám, tak nepěstuji, ale zásobuje nás babička z chaty

Aliisha

Aliisha, 28. 2. 2017, 20.50

Taky jsem bez zahrady. Naštěstí máme velký balkon, tak aspoň něco

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.32

Babicka pestitelka je velka vyhoda ?

Adrianita

Adrianita, 28. 2. 2017, 14.46

Na balkoně bylinky a cherry rajčátka. Zahradu máme jinde než bydlíme, takže teď už tam máme jen jabloň, keře s malinama a jahody.

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.32

Ovoce je taky fajn

katuš, 28. 2. 2017, 14.44

Jaaaaa.uz jsem vcera zasela,redkvicky,rukolu,salat,lilek,petrzel ;D ale letos to prehanet nebudu.papriky a rajcata si koupim sazenicky protoze i ikdyz mam radost kdyz to vypiplam ze seminka,neni takova uroda.mam rada jak voni zelenina kterou si vypestuju

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.34

Ja nevim jak to delam ale redkvicky mi nikdy nesli

katuš, 1. 3. 2017, 13.37

Taky se mi obcas stane ze z baleni zadna nevyjde ale co kupuju seminka te dlouhe tak je to ok

pouzarovaj

pouzarovaj, 28. 2. 2017, 13.28

Jj, zeleninu také máme rádi naši - hlavně vím, kde jí pěstuji a ještě k tomu pro ní nikam nemusím (myšleno do obchodu). Papriky máme též, ale hlavně milujeme domácí rajčata! A jinak dýně, cuketa, mrkev, por, cibulka, hrášek, růžičková kapusta, ředkvičky...Mám 4 mini záhonky a rajčata a papriky v květináčích, ale letos se chystám na foliáček.

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.37

Chut kupovanych a domacich rajcat se neda srovnavat ?

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 3. 2017, 11.58

Přesně tak..kupované vůbec nechutná jako rajče

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 20.16

U nás máme štěstí, že na tržnici v sezoně prodávají i domácí a ochutnala jsem malinovky a lepší rajče jsem nejedla

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 3. 2017, 21.20

U nas taky zahradnici neco malo prodavaji, nejdriv sazenice a pak zeleninu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů