PLANOVANIE VOLNEHO CASU
Vložil(a): WeruskaSK, 3. 5. 2018 14.01
ako je to u vas? planujete kazdu volnu chvilu alebo rano vstanete a robite co sa vam prave chce? aky mate nazor na vyplnanie a organizovanie volneho casu deti. nestane sa potom ze budu aj dospele ocakavat ze ho ma stale niekto zabavit a zorganizovat?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 5. 2018, 17.18
plánujeme rodinný výlet, ale jinak je to ze dne na den
Lenča Pešková, 7. 5. 2018, 8.57
ráno vstaneme a rozhodnem se podle nalad a podle potreb co budeme zrovna delat..uvarim nejakou rychlovku k obedu rano a ted kdyz je pekne tak vyrazime ven a vracime s3 jen na jidlo a na spani
WeruskaSK, 7. 5. 2018, 10.24
tak to je fajn
Žofinka, 5. 5. 2018, 5.13
Máme pár pevných aktivit, zbytek záleží na čase, kamarádech apod
WeruskaSK, 3. 5. 2018, 21.26
mam na mysli skor situaciu ze deti uz chodia do skoly a skolky, takze tyzden plny povinnnosti a kruzkov a potom cez vikend zas len nabity programom, darmo uzasnym programom ale nevydychnu si ani na chvilu, proste len tak lebedit, nudit sa, cumiet do stropu - co je vec ktora sa podcenuje a je dolezita mam na mysli konkretny pripad, ked uz syn kamaratky vykrikol ze je uz vystaveny ked v piatok hned po skolke mal ist hned ku babke na vikend...
Aliisha, 3. 5. 2018, 21.06
Neplánuji, neorganizuji. Užívám volna a neřěším co a kdy musím či nemusím
WeruskaSK, 3. 5. 2018, 21.23
super, suhlasim
WeruskaSK, 3. 5. 2018, 21.26
presne tak, pre matku to je najvacsi stres, pobalit, nachystat, na vsetko mysliet, to my tiez radsej len doma sedime
WeruskaSK, 3. 5. 2018, 21.27
presne tak, stresu bude dost ked budu skolopovinne