PLANOVANIE VOLNEHO CASU

zobrazeno 406×

Vložil(a): WeruskaSK, 3. 5. 2018 14.01

ako je to u vas? planujete kazdu volnu chvilu alebo rano vstanete a robite co sa vam prave chce? aky mate nazor na vyplnanie a organizovanie volneho casu deti. nestane sa potom ze budu aj dospele ocakavat ze ho ma stale niekto zabavit a zorganizovat?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 9. 5. 2018, 17.18

plánujeme rodinný výlet, ale jinak je to ze dne na den

Lenča Pešková, 7. 5. 2018, 8.57

ráno vstaneme a rozhodnem se podle nalad a podle potreb co budeme zrovna delat..uvarim nejakou rychlovku k obedu rano a ted kdyz je pekne tak vyrazime ven a vracime s3 jen na jidlo a na spani

WeruskaSK

WeruskaSK, 7. 5. 2018, 10.24

tak to je fajn

Žofinka

Žofinka, 5. 5. 2018, 5.13

Máme pár pevných aktivit, zbytek záleží na čase, kamarádech apod

vaniilla, 4. 5. 2018, 23.50

Plánuju jen výlety a návštěvy, jinak nic.

snany, 4. 5. 2018, 3.40

Nic neplánujeme

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 21.26

mam na mysli skor situaciu ze deti uz chodia do skoly a skolky, takze tyzden plny povinnnosti a kruzkov a potom cez vikend zas len nabity programom, darmo uzasnym programom ale nevydychnu si ani na chvilu, proste len tak lebedit, nudit sa, cumiet do stropu - co je vec ktora sa podcenuje a je dolezita mam na mysli konkretny pripad, ked uz syn kamaratky vykrikol ze je uz vystaveny ked v piatok hned po skolke mal ist hned ku babke na vikend...

Aliisha

Aliisha, 3. 5. 2018, 21.06

Neplánuji, neorganizuji. Užívám volna a neřěším co a kdy musím či nemusím

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 21.23

super, suhlasim

jkubeso, 3. 5. 2018, 21.05

Něco plánujeme něco ne. Třeba delší výlet nebo dovolenou naplánovanou mám, ale co dělat v běžný den to ne, to si děláme co chceme.

Čertice, 3. 5. 2018, 20.08

Já nemám plány ráda, mě to hrozně stresuje takže většinou se rozhoduji podle toho, co se nám chce tatínek je plánovač

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 21.26

presne tak, pre matku to je najvacsi stres, pobalit, nachystat, na vsetko mysliet, to my tiez radsej len doma sedime

Čertice, 3. 5. 2018, 21.30

To my pořád někde jezdíme ale já funguju líp, když ráno vstaneme a řekneme:jedeme tam a tam než to vědět dva dny dopředu

Zdeňka S., 3. 5. 2018, 19.51

Neplanujem , ono to ani nejde, pokud nemáme zrovna nějakou kontrolu nebo běhání po úřadech a podobně tak si děláme cely den co chceme

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 21.27

presne tak, stresu bude dost ked budu skolopovinne

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů