pohlaví dětí
Vložil(a): slavuska, 23. 4. 2018 21.57
Ahoj, mě napadlo jen takové téma do diskuse. Všimla jsem si, že u nás, v naší čtvrti, opravdu výrazně převažují chlapečci. Když vidím ve zpravodaji fotky z vítání občánků, i se jmény, vždy, opravdu vždy, je tam převaha kluků, , naposledy to bylo 13:6, většinou to bývá tak nějak podobný poměr, ale minimálně cca 10:8 pro kluky, většinou víc. Ve škole ve třídě, kam chodí syn, je 14 kluků, a 9 holčiček, jsou 3 první třídy, kde jsme viděla jmenný seznam, když jsem hledala, kam zařadili syna, a všude je to stejné, 8-10 holčiček na 12-15 kluků. V školce nevím přesné číslo, ale v synově třídě opět převaha chlapečků. Přijde mi to zajímavý, jsme relativně velký panelový sídliště na okraji Prahy. Přijde mi to docela zajímavá náhoda, máte to u vás podobné(nebo třeba ve prospěch holčiček?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Cinderella, 26. 4. 2018, 10.34
u nás je to půl na půl, takže v pohodě...
Mygara, 25. 4. 2018, 10.04
přijde mi, že se to rok s rokem střídá
Fuga, 25. 4. 2018, 6.02
statisticky se rodí více chlapců 51:50, takže žádný velký rozdíl
Kristy Sim, 24. 4. 2018, 21.48
V okolí je to tak fifty fifty bych řekla. Ale.u máš v rodině samé holky až teď (mozna ) bude první kluk
slavuska, 24. 4. 2018, 22.45
u nás v rodině jsou taky samí kluci teda, já jsem jediná holka pod 67 let :D moje máma je ze 3 holek a 1 kluka, ale ti už mají 3 kluky, jen máma mě, a já mám 3 kluky, a bratránek jeden taky kluka ale jinak kamarádky, známý, vyrovnaný, možná nepatrná převaha holek
Kristy Sim, 25. 4. 2018, 8.49
To je zvlastni, že? jak to v těch rodinách tak je
Lenourecek, 24. 4. 2018, 20.42
U nás v rodině je to v posledních třech letech vyrovnané 3:3. Jinak je to tak asi i mezi kamarády
Adrianita, 24. 4. 2018, 17.09
U nás v rodině jsou samí holky, až já mám druhého kluka. U kamosek a známých je to půl na půl a na Vítání občánků byla převaha kluků.