pohlaví dětí

zobrazeno 1136×

Vložil(a): slavuska, 23. 4. 2018 21.57

Ahoj, mě napadlo jen takové téma do diskuse. Všimla jsem si, že u nás, v naší čtvrti, opravdu výrazně převažují chlapečci. Když vidím ve zpravodaji fotky z vítání občánků, i se jmény, vždy, opravdu vždy, je tam převaha kluků, , naposledy to bylo 13:6, většinou to bývá tak nějak podobný poměr, ale minimálně cca 10:8 pro kluky, většinou víc. Ve škole ve třídě, kam chodí syn, je 14 kluků, a 9 holčiček, jsou 3 první třídy, kde jsme viděla jmenný seznam, když jsem hledala, kam zařadili syna, a všude je to stejné, 8-10 holčiček na 12-15 kluků. V školce nevím přesné číslo, ale v synově třídě opět převaha chlapečků. Přijde mi to zajímavý, jsme relativně velký panelový sídliště na okraji Prahy. Přijde mi to docela zajímavá náhoda, máte to u vás podobné(nebo třeba ve prospěch holčiček?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

mattonka, 27. 4. 2018, 14.42

Ahoj, tak to je tedy zajímavá statistika:)...co já vím, tak se pořád říká, že ženských je mnohem víc než chlapů...tak snad další generace žen bude mít více na výběr:)))))

Cinderella

Cinderella, 26. 4. 2018, 10.34

u nás je to půl na půl, takže v pohodě...

Cherrynka, 25. 4. 2018, 11.37

Nevím, ale u nás je to stejný co já takhle pozoruji, tak potkávám samé chlapečky, vyjímečně holku. V porodnici se mnou byly 3 miminky a chlapečkama

Mygara

Mygara, 25. 4. 2018, 10.04

přijde mi, že se to rok s rokem střídá

Fuga

Fuga, 25. 4. 2018, 6.02

statisticky se rodí více chlapců 51:50, takže žádný velký rozdíl

Cherrynka, 25. 4. 2018, 11.38

U nás poslední rok fakt převažují kluci. Řekla bych to tak že z 10 dětí je snad7 kluků

Robinka, 24. 4. 2018, 22.29

V okolí převažuji holčičky.

Kristy Sim

Kristy Sim, 24. 4. 2018, 21.48

V okolí je to tak fifty fifty bych řekla. Ale.u máš v rodině samé holky až teď (mozna ) bude první kluk

slavuska

slavuska, 24. 4. 2018, 22.45

u nás v rodině jsou taky samí kluci teda, já jsem jediná holka pod 67 let :D moje máma je ze 3 holek a 1 kluka, ale ti už mají 3 kluky, jen máma mě, a já mám 3 kluky, a bratránek jeden taky kluka ale jinak kamarádky, známý, vyrovnaný, možná nepatrná převaha holek

Kristy Sim

Kristy Sim, 25. 4. 2018, 8.49

To je zvlastni, že? jak to v těch rodinách tak je

Cherrynka, 25. 4. 2018, 11.38

U známých a u nás je celkem 6 kluků a 1 holka

Lenourecek, 24. 4. 2018, 20.42

U nás v rodině je to v posledních třech letech vyrovnané 3:3. Jinak je to tak asi i mezi kamarády

Mildret, 24. 4. 2018, 19.17

U nás je to zatím tak nějak půl na půl ale tento rok mám těhotných pár kamarádek a všechny čekají kluky.

Adrianita

Adrianita, 24. 4. 2018, 17.09

U nás v rodině jsou samí holky, až já mám druhého kluka. U kamosek a známých je to půl na půl a na Vítání občánků byla převaha kluků.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů