Pohlednice
Vložil(a): ROMA-Z, 2. 7. 2019 11.59
Posíláte ještě klasické pohledy z dovolené nebo z výletu? U nás frčí jen online pohlednice.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 17. 7. 2019, 11.39
My už neposílám a vůbec nic protože většinou jezdíme na chalupu a tam to každý zná
Ketris, 13. 7. 2019, 12.03
Posilam, rodine i kamaradum
Aliisha, 4. 7. 2019, 23.04
Ano, ale posíláme vždy jen jeden kamarádům
L.janicka.l, 3. 7. 2019, 21.35
Ani ne, naposledy jsem pohled poslala na vanoce
Eliška Kozlova, 3. 7. 2019, 11.19
Už se těším až budu posílat synovi na tábor jinak ne, s rodinou se vídáme, takže přání predavame osobně, stejně jako promítání (na tv) fotek z výletu Ale klukovi na tábor pošlu, sama jsem měla z pohledů radost a pošta ma moc hezké s dětskými motivy.