Pohlednice

zobrazeno 721×

Vložil(a): ROMA-Z, 2. 7. 2019 11.59

Posíláte ještě klasické pohledy z dovolené nebo z výletu? U nás frčí jen online pohlednice.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Pavla T., 26. 7. 2019, 17.24

Online ani neznám, posíláme klasické. Babičkám udělají radost vždy.

Fuga

Fuga, 17. 7. 2019, 11.39

My už neposílám a vůbec nic protože většinou jezdíme na chalupu a tam to každý zná

Ketris

Ketris, 13. 7. 2019, 12.03

Posilam, rodine i kamaradum

Zdeňka S., 8. 7. 2019, 6.30

My posíláme , někdy normálně napíšeme , nebo pošleme fotku přes pohlednici online

Aliisha

Aliisha, 4. 7. 2019, 23.04

Ano, ale posíláme vždy jen jeden kamarádům

jancaan, 4. 7. 2019, 5.53

Občas pohled zašleme. Syna bavi se podepisovat na pohledy:-)

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 7. 2019, 21.35

Ani ne, naposledy jsem pohled poslala na vanoce

Eliška Kozlova, 3. 7. 2019, 11.19

Už se těším až budu posílat synovi na tábor jinak ne, s rodinou se vídáme, takže přání predavame osobně, stejně jako promítání (na tv) fotek z výletu Ale klukovi na tábor pošlu, sama jsem měla z pohledů radost a pošta ma moc hezké s dětskými motivy.

Leňulka, 3. 7. 2019, 8.50

Ano z dovolených i výletů posíláme klasické pohledy, babička má všechny pěkně vyrovnané, posíláme jí pohledy k vánocům, velikonocům apod. Dcera vždycky přimaluje nějaký malý obrázek a pak hledáme schránku nebo odnesem na poštu a ona to ´´sama´´ pošle

snany, 2. 7. 2019, 23.09

Jsem taková retro, takže ano, pohledy, přání... posílám. Jen letos Velikonoční jsem místo tetě poslala bratranci, bohužel takový je život a život jde dál. Ručně psané pohlednice mi příjdou osobnější a je za tím více času, který jsme pro dané lidi ochotni " obětovat".

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů