Pohovka/gauč

zobrazeno 2080×

Vložil(a): Teryk92, 22. 8. 2019 19.41

Prosím kde jste kupovali pohovku/gauč? A jste spokojené? Bydlíme v novém dva roky a už budu reklamovat druhý gauč :-(. Nevím kde mám koupit nějaký který vydrží déle. Koupili by jste pohovku bez vyzkoušení?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ketris

Ketris, 1. 9. 2019, 8.45

Mne se osvedcil od Ikea..

V007A, 28. 8. 2019, 7.40

V Třebíči ve Fagusu, prvně jsme vyzkoušeli. Máme ho 5 let a docela dobrý.

Fuga

Fuga, 26. 8. 2019, 19.24

My máme gauč zatím 30 let starý ještě po rodičích ale tchyně má z IKEI a chválí si

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 8. 2019, 7.38

Je to spotrebni zbozi, prodejci potrebujou aby se casto kupoval gauc novy. Proto je tam slaba prekliza a tenka madrace, kde je zachvilku dolik. Napada me jenom nekupovat v obchodacich, je to vsechno polsko. Ale dojit si za ceskym truhlarem kde maji calouniky a gauc si nechat udelat, je mnohem drazsi, ale vydrzi

Teryk92, 25. 8. 2019, 7.42

Nejhorší je, že dnes už nevydrží vůbec nic.

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 8. 2019, 7.51

Pokud se to dela kvalitne tak jo. Jen me napada jestli driv gauc nevydrzel , protoze nebyl cas na nem sedet

Teryk92, 25. 8. 2019, 20.17

No to je možná také pravda Ale zase na druhou stranu, ho využíváme s manželem jen my a že bysme byli nějaký velký diváci, tak to také nejsme- vydržel nám rok a už budu reklamovat.

NiFee

NiFee, 23. 8. 2019, 8.19

možno by bolo dobre si dat spravit na mieru

Teryk92, 24. 8. 2019, 20.23

Nebude to drahé?

snany, 24. 8. 2019, 22.10

Drahé to není a hlavně je to kvalitnější, tzn déle vydrží. Muj ex, i když byl strojní inžený, dělal jeden čas ve firmě, která vyrábí nábytek , zvládl vyrobit skoro sám rohovou sedačku, rozkládací s úložným prostorem a když jsem od něj obcházela dostala jsem od něj křeslo, měla jsem ho 10 let a stále jako nové. Určitě se vyplatí nechat si vyrobit na míru, rozhodně je to levnější než každý rok kupovat novou

Eliška Kozlova, 23. 8. 2019, 7.27

Naši kvůli tomu nový gauč nemají, co si koupili novej tak ho po dvou letech vyhodili a vytáhli z půdy znovu ten starej ? My máme 5 let (Jena nabytek) a je taky na vyhození, takže se ráda nechám inspirovat.

patricia077

patricia077, 23. 8. 2019, 7.25

Nám sice vydrží ale je díky dětem samy flek takže až odrostou musím dát vyčistit

snany, 23. 8. 2019, 7.02

Když pominul,že nemáme čas na gauči sedět a na naší pětičlennou rodinu máme jen gaučík dvojsedák a podnožku, tak nám to bohatě stačí ...Máme z IKEA Klipan a podnožka (má úložný prostor ) ektorp(nebo jak se to píše), fajn, že na něj lze koupit různè potahy a při zašpinění jednoduše vyprat.

patricia077

patricia077, 23. 8. 2019, 7.25

Ten měla kamarádka a celkem fajn hlavně cenově

snany, 24. 8. 2019, 9.40

Hlavně potah hodím do pračky a gauč je zase jako nový a když mě přestane bavit barevně tak koupím nový. Pro rodiny s dětmi značka ideál

patricia077

patricia077, 24. 8. 2019, 13.14

To jo no akorát nám se sem prostě nehodí vzhledově ani opticky ale jinak do menšího bytu paráda

snany, 24. 8. 2019, 13.31

My ho máme v kuchyni a mám to spočítané na milimetry, ale u nás obývák a potažmo nějaké sezení doma nejsou priorita. Jasně, každý má jiný vkus

patricia077

patricia077, 24. 8. 2019, 14.03

Kamarádka ho právě měla v garsonce a tam fakt sedl jak se říká jako prdel na hrnec

Teryk92, 23. 8. 2019, 10.02

My máme také ektorp i s lenoškou. S manželem na něm sedíme jen my (syn je ještě prcek) a to také nijak často a po roce hrůza. Možná dříve byla ta kvalita lepší.

snany, 24. 8. 2019, 9.38

Ektorp máme tu podnožku, gauč bych takový nechtěla, ale ten Klipan je fajn

Janako

Janako, 22. 8. 2019, 20.55

My máme z IKEA asi 7 let a dobrý.

Teryk92, 22. 8. 2019, 21.03

A jaký? My máme právě taky z IKEA a hrůza. Je to ale obrovská škoda, protože ty jejich gauče jsou hrozně pohodlný.

Janako

Janako, 23. 8. 2019, 6.29

Já myslím,že už ho neprodávají. A co se s tím vasim stalo?

Teryk92, 23. 8. 2019, 9.59

Ty sedáky už jsou hrozně prosezelé a hlavně potah hrozně žmolkuje. Vypadá to hrozně. IKEA má naštěstí záruku 10 let tak až vyberu jiný tak půjde.

jkubeso, 22. 8. 2019, 20.51

My máme z Kika a zatím spokojenost (máme ho teda jen 2 roky zatím) Pozor na Asko, bracha tam rušil objednávku gauce, naslibovali jim určitě datum, které nedodrželi, pak dali slevu s tím, ze dodají za 4 týdny a ani tak nic, takže rušili objednávku. A co se tak doslechl, tak to u nich není úplně ojediněle

Teryk92, 22. 8. 2019, 20.58

Asko je mi celkově nějaké nesympatické. Jdu se podívat na e-shop Kika.

patricia077

patricia077, 23. 8. 2019, 7.26

Asko Jena apod nekvalitní je teda fakt že jsem měla od nich na zakázku teď i ségra a zatím dobrý ale jiné výrobky celkově...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů