Pohovka/gauč
Vložil(a): Teryk92, 22. 8. 2019 19.41
Prosím kde jste kupovali pohovku/gauč? A jste spokojené? Bydlíme v novém dva roky a už budu reklamovat druhý gauč :-(. Nevím kde mám koupit nějaký který vydrží déle. Koupili by jste pohovku bez vyzkoušení?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 1. 9. 2019, 8.45
Mne se osvedcil od Ikea..
Fuga, 26. 8. 2019, 19.24
My máme gauč zatím 30 let starý ještě po rodičích ale tchyně má z IKEI a chválí si
L.janicka.l, 25. 8. 2019, 7.38
Je to spotrebni zbozi, prodejci potrebujou aby se casto kupoval gauc novy. Proto je tam slaba prekliza a tenka madrace, kde je zachvilku dolik. Napada me jenom nekupovat v obchodacich, je to vsechno polsko. Ale dojit si za ceskym truhlarem kde maji calouniky a gauc si nechat udelat, je mnohem drazsi, ale vydrzi
L.janicka.l, 25. 8. 2019, 7.51
Pokud se to dela kvalitne tak jo. Jen me napada jestli driv gauc nevydrzel , protoze nebyl cas na nem sedet
NiFee, 23. 8. 2019, 8.19
možno by bolo dobre si dat spravit na mieru
Drahé to není a hlavně je to kvalitnější, tzn déle vydrží. Muj ex, i když byl strojní inžený, dělal jeden čas ve firmě, která vyrábí nábytek , zvládl vyrobit skoro sám rohovou sedačku, rozkládací s úložným prostorem a když jsem od něj obcházela dostala jsem od něj křeslo, měla jsem ho 10 let a stále jako nové. Určitě se vyplatí nechat si vyrobit na míru, rozhodně je to levnější než každý rok kupovat novou
Eliška Kozlova, 23. 8. 2019, 7.27
Naši kvůli tomu nový gauč nemají, co si koupili novej tak ho po dvou letech vyhodili a vytáhli z půdy znovu ten starej ? My máme 5 let (Jena nabytek) a je taky na vyhození, takže se ráda nechám inspirovat.
patricia077, 23. 8. 2019, 7.25
Nám sice vydrží ale je díky dětem samy flek takže až odrostou musím dát vyčistit
Když pominul,že nemáme čas na gauči sedět a na naší pětičlennou rodinu máme jen gaučík dvojsedák a podnožku, tak nám to bohatě stačí ...Máme z IKEA Klipan a podnožka (má úložný prostor ) ektorp(nebo jak se to píše), fajn, že na něj lze koupit různè potahy a při zašpinění jednoduše vyprat.
patricia077, 23. 8. 2019, 7.25
Ten měla kamarádka a celkem fajn hlavně cenově
patricia077, 24. 8. 2019, 13.14
To jo no akorát nám se sem prostě nehodí vzhledově ani opticky ale jinak do menšího bytu paráda
patricia077, 24. 8. 2019, 14.03
Kamarádka ho právě měla v garsonce a tam fakt sedl jak se říká jako prdel na hrnec
Janako, 22. 8. 2019, 20.55
My máme z IKEA asi 7 let a dobrý.
Janako, 23. 8. 2019, 6.29
Já myslím,že už ho neprodávají. A co se s tím vasim stalo?
My máme z Kika a zatím spokojenost (máme ho teda jen 2 roky zatím) Pozor na Asko, bracha tam rušil objednávku gauce, naslibovali jim určitě datum, které nedodrželi, pak dali slevu s tím, ze dodají za 4 týdny a ani tak nic, takže rušili objednávku. A co se tak doslechl, tak to u nich není úplně ojediněle
patricia077, 23. 8. 2019, 7.26
Asko Jena apod nekvalitní je teda fakt že jsem měla od nich na zakázku teď i ségra a zatím dobrý ale jiné výrobky celkově...