Polykarbonátová střecha terasy

zobrazeno 4494×

Vložil(a): snany, 21. 7. 2019 21.53

Budeme zastřešovat budoucí terasu, byla jsem rozhodnuta dát klasickou střechu, ale jak tak více o tom přemýšlím obávám se tmy. Nejedná se o žádnou vyvýšenou terasu. Před přístavkem mám zastřešení podél celé zdi a mám ve špajzu tmu. Tam to tak nevadí, ale nerada bych pak v kuchyni byla jako v hrobce :-D Líbí se mi polykarbonátová střecha (trámy budou dřevěné), máte někdo doma, případně vaší přátelé, sousedé, známí.... O skle vzhledem k ceně neuvažuji, přeci jen 25m2 by se dost prodražilo.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Silvous06, 18. 5. 2021, 15.42

Jak jste to měly u toho výrobce Al-pergoly morava s výběrem ? Nám se jich tam líbí víc, ale moc si nedokážeme představit, že něco takového budeme mít na zahradě. Dělají třeba návrhy ?

LauraI, 23. 5. 2021, 10.19

Dělají 3D návrhy a to zdarma, taky jsme toho využili je fakt, že je to mnohem lepší když to má člověk před sebou

LauraI, 10. 4. 2021, 9.39

Dívala jsem se na ty stránky Alpergoly a zajímalo by mě jaké mají termíny dodání ?

Letissie, 17. 4. 2021, 17.56

To záleží na tom, jakou pergolu si vybereš, protože každá je jiná. U té naší bylo dodání 5-6 týdnů.

LauraI, 8. 5. 2021, 12.55

Líbí se nám pergola Espace co mají, už ji máme dokonce objednanou a je tam termín dodání jaký píšeš, tak jsme byli mile překvapení, že ji na léto budeme mít byl to docela problém sehnat někoho, kdo by nám ji udělal, ale naštěstí se povedlo

Janinka12

Janinka12, 26. 2. 2021, 19.10

Tak to by se mi také líbilo.U které firmy jste si to nechali dělat?

Diplomatka22, 24. 2. 2021, 10.28

Máme doma zimní zahradu.Nechali jsme si dát na terasu hliníkovou konstrukci.Máme tam i bezpečnostní skla.V zimě si tam sedáváme každý den.V létě se to dá krásně otevřít takže relax zaručen.

Janinka12

Janinka12, 23. 2. 2021, 11.35

Ahoj ráda bych si udělala zimní zahradu zastřešením naší terasy.Máte s tím někdo zkušenosti?

Fuga

Fuga, 29. 7. 2019, 15.20

já bych raději volila klasiku střechu a třeba světlovod, hrozně se to zasírá, zvlášt když máš v okolí stromy a nikdo to čistit nebude a vypadá to fakt hnusně

snany, 30. 7. 2019, 0.26

Nakonec to defakto bude tak jak píšeš

Žofinka

Žofinka, 24. 7. 2019, 21.12

Chce si to dát hlavně pozor na tloušťku, UV stabilitu a uzavření komůrek

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 7. 2019, 19.57

Ja mela tyhle desky na skleniku, silne s uv filtry a ja nevim co vsechno tam bylo, kdyz na to skocil fakt obrovsky kocour z ulice tak to prolomil, a do 4 let to bylo popraskane a kulate diry v tom, navic tam bylo silene horko, vetsi nez pod sklem. Strejda si je dal nad kolnu asi pred 5 lety a ma je taky popraskane. Asi zalezi hodne na vyrobci, ale ja bych to na strechu nechtela

patricia077

patricia077, 25. 7. 2019, 14.42

No to musel být macek je fakt že i naše želva je pěkně těžká naštěstí po střeše neleze zato teď furt někam prchá z jezírka asi chce klást vejce a hledá všude možně místo

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 7. 2019, 14.59

Mela jsem 12kg psa a ten kocour byl stejne velky, a hodne chlupaty

patricia077

patricia077, 25. 7. 2019, 16.15

Ty brdo je fakt že treba britky váží víc ale tolik

Adelinka, 22. 7. 2019, 22.08

my jsme dělali pergolu cca před měsícem, máme dřevěnou a střecha je z polykarbonátu od lanit plastu, je takový vlnkatý, odolný proti kroupám a má uv ochranu. Na výběr je několik variant barev a kvalit. My máme kouřovou barvu a trochu nám to okna zastínilo, ale i tak máme světla v domě dost, nemáme totiž zastřešenou celou terasu.

snany, 23. 7. 2019, 0.05

Na kouřovou jsme se dívali na jednom domě u nás v obci, dnes jsme cíleně chodili s kočárkem a sledovali domy Najednou to mají skoro všude Prý je problém hlavně v odbornosti pokládky, takže teď starost s tím ať vybereme správnou firmu. Dřevěnou konstrukci nám udělá místní řemeslník. U nás je favorit hladká varianta.

Teryk92, 22. 7. 2019, 11.41

Má tchýně. Časem si myslím, že je to také zašlé. Oni tam mají popínavku, takže to není tolik vidět ale zase to nepropouští tolik světla.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů