Poškrábaná plovoucí podlaha

zobrazeno 8843×

Vložil(a): Zdeňka S., 16. 10. 2017 10.45

Holky čím zamaskovat, nebo aspoň trošku opravit poškrábanou plovoučku ? Nějaký ten škrábanec neřešíme, ale dnes malá tlačila před sebou hračku takovou silou, že udělala pěknou škrábancovou cestičku :) barva plovoučky je jako na fotce .

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Bar.Ca., 27. 8. 2019, 17.05

ty ořechy mám taky vyzkoušené

Mygara

Mygara, 20. 10. 2017, 5.51

to se mi bude určitě někdy hodit, díky za rady

Žofinka

Žofinka, 19. 10. 2017, 18.20

tak ten ořech je zajímavý, a to myslí tu slupku zelenou?

Gabill, 17. 10. 2017, 12.38

Orech alebo fixka vhodnej farby.

Janna, 17. 10. 2017, 10.24

Jo, jak tady někdo psal ořechy nebo voskovky Nedávno jsem to zahlídla někde v televizi

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2017, 7.01

Tak ořech by mě nenapadl, když se to vytře, tak to tam zůstane?

Janna, 19. 10. 2017, 15.29

Asi jo. Bylo to tak v televizi v nějakým z těch kutilských pořadů Sama jsem to nezkoušela, protože máme dlažbu a koberce. Ale fakt to tam dělali ořechem

jitkamety

jitkamety, 16. 10. 2017, 20.23

Slysela jsem o voskach nebo orechem

L.janicka.l

L.janicka.l, 16. 10. 2017, 20.10

Nejaky vosky, tmely jinak ja to neresim to bych se musela zblaznit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2017, 20.01

Já jsem kdysi koupila takový tmel, jen je blbé, že trochu jiný odstín a vypadá to ještě hůř

Aliisha

Aliisha, 16. 10. 2017, 18.45

Myslím, že existuje nějaké pero, kterým se ro zatře. V Lidlu jsem něco podobného viděla

Jarka mmm, 16. 10. 2017, 13.18

No my máme naštěstí dubovy parkety. Všechny škrábance na čemkoliv budeme řešit,až děcka trochu povyrostou .

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2017, 20.02

Já to také už neřeším, než se malej narodil, tak jsem zadělávala díru na plovoučce a teď už na to kašlu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů