Poslali nebo dostali
zobrazeno 593×
Vložil(a): Leňulka, 9. 8. 2017 12.01
Maminky co jste se přihlásili do akce Pozdrav z prázdnin, už jste pohled poslali nebo dostali? Já budu teprve posílat
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 10. 8. 2017, 17.25
já se ani nepřihlásila
Mygara, 10. 8. 2017, 10.11
já se na to vykašlala
Fuga, 9. 8. 2017, 19.08
já se na tu akci úplně vyprdla, ale chválím akční maminky