POŠTA

zobrazeno 1389×

Vložil(a): Cherrynka, 27. 3. 2019 17.20

Normlně mě už domů chodí vykradené balíky!! Zdražují, a pak mě pošlou balík, ve kterém nic není? Když sjem to apk kontrolovala, tak krabice byla pak přelepená, prostě ji někdo otevřel, vybral obsah a zalepil. Blbec... a ještě k tomu jinou izolepou. Naštěstí mi to poštačka vzala zpět na reklamaci. No a za 2 týdny jsme si objednala kosmetiku z eshopu a dvě věci tam chyběly!!! Na krabici zase přelepená díra! Normáně mě už to tak neskutečně štve, myslím, že to někdo na poště dělá schválně. Jenže jjá to tak nenechám. Psala jsem poště i zprávu na fb a víte co odepsali? Prý mám počkat 30 dní na reklamaci. .. To vím, ale že by se omluvili nebo se aspoň divili, to ne

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Witchie, 14. 8. 2019, 11.37

Myslím, že je to o lidech, u nás si naštěstí na doručovatelky nemůžeme stěžovat.

Mygara

Mygara, 3. 4. 2019, 9.17

Příště si balík pořádně před převzetím prohlédnout reklamace jsou naprd

Lusesita25, 31. 3. 2019, 20.16

Já vím proč postu moc nevyužívám.

Aliisha

Aliisha, 29. 3. 2019, 23.05

Po této zkušenosti bych se poště vyhnula obloukem.

Žofinka

Žofinka, 29. 3. 2019, 20.55

S reklamací na poště mám jen samé špatné zkušenosti i když balík mi tedy nikdy nikdo nevykradl ale rozbil

Cherrynka, 29. 3. 2019, 21.13

To taky naštve. Ale poslední dobou je to spotou děs! Že se už vykrádají balky, tak to už je vrchol!

patricia077

patricia077, 30. 3. 2019, 0.54

Tak s reklamacemi všeobecne je problém

Fuga

Fuga, 28. 3. 2019, 21.02

Tak to se mi naštěstí nestalo

Cherrynka, 29. 3. 2019, 17.45

No já už jsem četla, že se to stalo vce lidem, takže poslední dobou je to děs

petralak

petralak, 28. 3. 2019, 17.28

Tak to je super... to se mi ještě nestalo, ale kdykoli chci něco řešit reklamaci, tak mě odbydou, že reklamaci musí podávat pouze odesílatel a z eshopu na to prdí, takže veškerá snaha dočkat se aspoň omluvy nebo kompenzace je marná

Cherrynka, 29. 3. 2019, 17.45

To mi taky bylo řečeno. Ale štve mě to. Když se balík ztratí, je to něco jjiného, stane se. Ale že je vykradený?? Je to vidět na první pohled.

petralak

petralak, 30. 3. 2019, 22.13

Strašná drzost!

NiFee

NiFee, 28. 3. 2019, 11.09

mne sa stalo , že som mala otvorený balik ale chvalabohu nic nezmizlo

patricia077

patricia077, 29. 3. 2019, 1.42

Já když byl otevřený tak mi psali z posty že se mám stavit a pokud ho chci převzít tak podepsat asi tři formuláře a šlo to přes hlavní poštu

Cherrynka, 29. 3. 2019, 17.46

Tak to se máš... mě to normálně dali do ruky doma, ještěže jsem si všimla

patricia077

patricia077, 30. 3. 2019, 0.52

Oni to dávat ani nesmí nechají doklad že balík je poškozený ať to jdu řešit na poštu

Leňulka, 30. 3. 2019, 7.07

přesně jak je psáno níže, poškozený ani nedovezou, dají lístek do schránky ať si tam člověk dojde to vyřešit. Taky jsem to tak měla

Cherrynka, 29. 3. 2019, 17.46

Ale taky by mě to naštvalo. Už jen ten pocit

Zdeňka S., 28. 3. 2019, 10.08

Tak to se mi naštěstí ještě nestalo..u nás je pošta rychlá a spolehlivá

L.janicka.l

L.janicka.l, 29. 3. 2019, 6.57

Taky sem takovou mela, ted na nove adrese je to s postou horsi

Cherrynka, 29. 3. 2019, 17.47

Jak já všude čtu a slyším, jak je to s poštou, tak bych nejraději využívala něco jiného. Jenže u nás nic není, jako třeba PPL, jen v jiných městech

L.janicka.l

L.janicka.l, 29. 3. 2019, 21.53

Je to boj, ale je to o lidech. Taky se i u jinych spolecnosti najdou lemplove, ja uz nevim kdo to byl, ale taky prijel namachrovanej debilek, co se choval jako hulvat a rovnou si cenu zaokrouhlil asi o 19kc, naschval jsem platila kartou. Jinak nechavam vzdy neco na vic

Cherrynka, 29. 3. 2019, 17.46

U nás ne. U nás se ani neomluví a jsou protivný

patricia077

patricia077, 28. 3. 2019, 1.05

Tak to se mi ještě nestalo

Cherrynka, 29. 3. 2019, 17.47

Bud ráda, snad ani nestane

patricia077

patricia077, 30. 3. 2019, 0.54

No to doufám ?jako otevřený nebo spíš natržený z Číny přišel jak jsem psala ale nic nechybělo a ještě ty obstrukce

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů