POŠTA
Vložil(a): Cherrynka, 27. 3. 2019 17.20
Normlně mě už domů chodí vykradené balíky!! Zdražují, a pak mě pošlou balík, ve kterém nic není? Když sjem to apk kontrolovala, tak krabice byla pak přelepená, prostě ji někdo otevřel, vybral obsah a zalepil. Blbec... a ještě k tomu jinou izolepou. Naštěstí mi to poštačka vzala zpět na reklamaci. No a za 2 týdny jsme si objednala kosmetiku z eshopu a dvě věci tam chyběly!!! Na krabici zase přelepená díra! Normáně mě už to tak neskutečně štve, myslím, že to někdo na poště dělá schválně. Jenže jjá to tak nenechám. Psala jsem poště i zprávu na fb a víte co odepsali? Prý mám počkat 30 dní na reklamaci. .. To vím, ale že by se omluvili nebo se aspoň divili, to ne
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 3. 4. 2019, 9.17
Příště si balík pořádně před převzetím prohlédnout reklamace jsou naprd
Lusesita25, 31. 3. 2019, 20.16
Já vím proč postu moc nevyužívám.
Aliisha, 29. 3. 2019, 23.05
Po této zkušenosti bych se poště vyhnula obloukem.
Žofinka, 29. 3. 2019, 20.55
S reklamací na poště mám jen samé špatné zkušenosti i když balík mi tedy nikdy nikdo nevykradl ale rozbil
patricia077, 30. 3. 2019, 0.54
Tak s reklamacemi všeobecne je problém
Fuga, 28. 3. 2019, 21.02
Tak to se mi naštěstí nestalo
petralak, 28. 3. 2019, 17.28
Tak to je super... to se mi ještě nestalo, ale kdykoli chci něco řešit reklamaci, tak mě odbydou, že reklamaci musí podávat pouze odesílatel a z eshopu na to prdí, takže veškerá snaha dočkat se aspoň omluvy nebo kompenzace je marná
petralak, 30. 3. 2019, 22.13
Strašná drzost!
NiFee, 28. 3. 2019, 11.09
mne sa stalo , že som mala otvorený balik ale chvalabohu nic nezmizlo
patricia077, 29. 3. 2019, 1.42
Já když byl otevřený tak mi psali z posty že se mám stavit a pokud ho chci převzít tak podepsat asi tři formuláře a šlo to přes hlavní poštu
patricia077, 30. 3. 2019, 0.52
Oni to dávat ani nesmí nechají doklad že balík je poškozený ať to jdu řešit na poštu
L.janicka.l, 29. 3. 2019, 6.57
Taky sem takovou mela, ted na nove adrese je to s postou horsi
L.janicka.l, 29. 3. 2019, 21.53
Je to boj, ale je to o lidech. Taky se i u jinych spolecnosti najdou lemplove, ja uz nevim kdo to byl, ale taky prijel namachrovanej debilek, co se choval jako hulvat a rovnou si cenu zaokrouhlil asi o 19kc, naschval jsem platila kartou. Jinak nechavam vzdy neco na vic
patricia077, 28. 3. 2019, 1.05
Tak to se mi ještě nestalo
patricia077, 30. 3. 2019, 0.54
No to doufám ?jako otevřený nebo spíš natržený z Číny přišel jak jsem psala ale nic nechybělo a ještě ty obstrukce