Povedené sušenky

zobrazeno 964×

Vložil(a): klarike1, 6. 10. 2016 6.18

Maminky, nakoupila jsem si vykrajovačky na sušenky s tím, že upeču dcerce k Mikuláši. Už dříve jsem několik pokusů udělala. Péct umím, v tom háček není, háček je v dobrém receptu, aby na sušence zůstal čitelný obrázek a zároveň byla chutná, extrémně se nedrobila, nebyla tvrdá....máte některá takový recept? Já jich zkoušela asi 6, ale jsou buď chutné nebo pěkné...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 14. 9. 2017, 10.38

podle mě záleží i na troubě a způsobu pečení, protože někdy jsou skvělé a někdy jak kámen

Fuga

Fuga, 11. 1. 2017, 15.26

tak to se nechám také inspirovat. Jediné, co se mi povede,jsou máslové, ale ty jsou tučné až hrůza

vendy.z, 6. 10. 2016, 13.47

Já dělám máslové sušenky na plech v celku, po upečení rozkrájím na kousky.

klarike1

klarike1, 6. 10. 2016, 21.39

já mám výborné recepty na sušenky, ale žádný takový, který by šel uplatnit na ty obrázkové

ppetaa27, 6. 10. 2016, 7.50

A co udelat ty chutny susenky a udelat tam cokoladovy napis zdobickou?

klarike1

klarike1, 6. 10. 2016, 12.08

Mi jde o to, že mám vykrajovačky medvídka Pů a Mickeyho apod. , na kterých jsou vyraženy detaily...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 10. 2016, 12.55

Já mám zase zvířátka a mám stejný problém jako Vy originální recept na sušenky měl hezké obrázky ale bylo to tvrdé a když to bylo tak akorát, tak mi zmizel obrázek

klarike1

klarike1, 6. 10. 2016, 14.07

přesně tak zvířátka mám taky - z tescomy....právě u těch jsou ty recepty příšerně tvrdé... ráda bych podobný recept, jak jsou třeba sušenky Bebe nebo od Kubíka, ale je mi jasné, že to mají z nějakých směsí a doma to asi nenapodobím

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 10. 2016, 15.33

Jo to je přesně ten recept co je u razítek v tescome. Nikdo to nechtěl, tak jsem z toho dělala cheesecake

klarike1

klarike1, 6. 10. 2016, 15.49

To je dobrý nápad, jak zpracovat nepovedené sušenky!

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 10. 2016, 17.29

Jo je to fajn, jsem byla ráda že jsem je nemusela vyhazovat

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů