Pozdrav Slunce
Vložil(a): Gustawka, 4. 8. 2019 16.17
Začala jsem cvičit Pozdrav Slunce a Pět Tibetanů. Znáte? Cvičíte také? pokud ano, jak dlouho a jaké máte výsledky?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 5. 8. 2019, 7.37
Já osobně u toho bohužel nevydržím
LucieS, 4. 8. 2019, 21.14
Jógu jsem zkusila jen jednou a na té lekci usnula. Nějak jsem józe nepřišla na chuť, přijde mi taková.. neakční, nudná, málo spalující kalorie.
L.janicka.l, 4. 8. 2019, 20.56
Me to nikdy nebavilo, u tajovych veci zustanu vzdy max par dni
patricia077, 4. 8. 2019, 19.42
Cvičila ale nemám na jógu trpělivost nejvíc jsem měla na tehotenskou