Přání k narozeninám a svátku

zobrazeno 1816×

Vložil(a): Petr Novák, 11. 8. 2015 14.12

Ahoj holky, neznáze ještě nějaké dobré stránky, kde se dají odesílat online přáníčka a phlednice? Já zatím našla jen www.maxiprani.cz Dějuji :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 14.12

já posílám většinou klasické pohlednice

Žofinka

Žofinka, 5. 2. 2018, 11.18

díky za tip, já většinou posílám jen SMS

mckvak, 11. 8. 2015, 16.19

Kouknete na www.prej.cz - tam je take inspirace hodne

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů