Prázdninový pohled
Vložil(a): Zdeňka S., 7. 10. 2018 19.11
Přišel Vám všem Pohled z prázdnin ? Viděla jsem že spoustu maminek vložilo fotku že dorazil, my stále čekáme a stále nic nepřišlo... Těšili jsme se na ten jeden jediný pohled za celý rok a nic :D :D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 14. 10. 2018, 14.43
Ja cekam jeste tedka pohled z Recka :D ktery byl odeslan v cervnu..
Pohled jsem dostala i poslala. Ten co jsem posílala není vyfocený, ale napsala jsem mamince zprávu a ona mi napsala, že přišel v pořásku takže je vše ok kontaktuj adminky kdo ti ho měl posílat a zeptej se ho. Mohla to taky ztratit pošta... já takhle dodnes nedostala poheld co nám posílala mamka z Egypta před 3,5 lety.
Adrianita, 8. 10. 2018, 21.31
Já pohled dostala i nahrála. A taky poslala Lenče Peškové a taky není nahraný, tak snad aspoň došel a potěšil.