předpověď počasí
Vložil(a): patricia077, 5. 11. 2016 9.44
Maminky, jakou využíváte předpověď počasí. Já mám jednak aplikaci přímo v mobilu a jednak se dívám na webové stránky: slunecno.cz, foreca.cz, kamarádka využívá aladina a nejčastěji asi pocasi.cz...a co vy? Díváte na tv nebo na net anebo tomu nevěříte a díváte se raději ráno z okna..například dnes mělo svítit, dcera chtěla do ZOO a je hnusně a mlha :-(...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 23. 12. 2018, 18.36
Koukám na Český hydrometeorologický ústav a pak počasí dle krajů. Většinou to vychází. web - chmi.cz
Mygara, 25. 4. 2017, 17.44
koukám občas na pocasi.cz, ale nejčastěji z okna
Fuga, 24. 1. 2017, 17.09
já se maximálně kouknu na zprávy o počasí v TV, ale manžel má cosi na mobilu, tak když prší, tak se kouká, jak jde fronta
patricia077, 24. 1. 2017, 19.41
Jj Já taky na mobil
Adrianita, 5. 11. 2016, 15.12
Kouknu z okna a vidím JInak počasí spíš zjišťuje manžel..
patricia077, 5. 11. 2016, 15.14
jj vidíme a za chvíli zas jinak co
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 11.00
Z okna to bývá kolikrát lepší než sebelepší počasí
Katka, 7. 11. 2016, 12.21
Už jsem se s mobilem kolikrát napálila.
patricia077, 7. 11. 2016, 17.24
Já taky
patricia077, 5. 11. 2016, 14.27
jjj .-)
Katka, 5. 11. 2016, 11.33
Taky mám aplikaci v telefonu.
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 10.20
Já občas kouknu na chmi.cz ale většinou to neřeším
patricia077, 5. 11. 2016, 10.26
Těch aplikací a webovek je fakt moc
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 11.00
jo je, ale tohle by měl být ten oficiální pro českou republiku